Lauku tūrisma Info dienas „Nacionālais kulinārais ceļš” / kopsavilkums

14.04.2014

Turpinot projektu „Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos” šoreiz aicinām lauku uzņēmējus uz Latvijas Nacionālā kulinārā ceļa iniciēšanu, kas norisināsies divās informatīvajās dienās  - 26. martā Ikšķiles novadā, Turkalnē, atpūtas kompleksā "Turbas" un 2. aprīlī Engures novada Smārdes pagasta "Valguma pasaulē".


Pirmajā daļā runāsim: Ko un kur iesaistīt? Kādiem jābūt kritērijiem kulinārā ceļa dalībniekiem? Vai iesaistīt tikai atvērta tipa restorānus, krodziņus un kafejnīcas vai arī lauku produktu ražotājus – degustāciju vietas, ražotnes, viesu mājas, kur ēdienreizes iepriekš jāpiesaka? Kā vislabāk ļaut viesiem izbaudīt vietējo un reģionālo ēdienu?

Rudenī izdosim karti, kurā plānojam iekļaut ap 100 kulinārajām vietām Latvijā.

Otrā daļā iepazīstināsim ar "Atvērto dienu" kampaņas plānu, kur var pieteikties jebkura veida lauku uzņēmēji – ražotāji, naktsmītnes un citi tūrisma pakalpojumu sniedzēji, kas vienā nedēļas nogalē maijā (9.-11.05.14) un septembrī gatavi uzņemt apmeklētājus, lai iepazīstinātu ar savu darbību, sniedzot īpašas atlaides vai pakalpojumus bez maksas, vai iespējas, ko citās dienās apmeklētājiem nav iespējams izbaudīt.

Noslēgsim pasākumu ar informāciju par īpaši lauku tūrisma uzņēmējiem izstrādātu apdrošināšanas piedāvājumu – kas ir galvenie riski negadījumiem, kā tos novērst, par ko jāinformē viesis un kas jādara saimniekam.

Programma: 26. marts, atpūtas kompleksā "Turbas"

Programma: 2. aprīlis, atpūtas komplesā "Valguma pasaule"

Lūdzam pieteikties līdz 20.03.2014 katrina@celotajs.lv vai pa tel. 67617600. Dalība bez maksas.


Info dienu PREZENTĀCIJAS:

Mārketinga kampaņa lauku tūrisma popularizēšanai un lauku tūrisma produktu izveide visos Latvijas reģionos 2013 – 2014 Elīna Kalēja
Latvijas Nacionālā kulinārā ceļa ideja. Vietu piemēri un pieredzējums. Juris Smaļinskis

Apdrošināšanas kompānijas "Compensa" labās prakses standarti viesu namu apdrošināšanai

Apdrošināšanas kompānijas "Compensa" īpašais piedāvājums lauku tūrisma uzņēmējiem

 

Apdrošināšanas kompānija "Compensa"

 

“Nacionālā kulinārā ceļa” potenciālo dalībnieku kritēriji.

 


Skatīt citas ziņas ...