Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

Aicinām piedalīties diskusijā par jaunā garās distances pārgājienu maršruta "Mežtaka" izstrādi

21.05.2019

Aicina piedalīties diskusijā par jaunā garās distances pārgājienu maršruta "Mežtaka" izstrādi, kas notiks 30. maijā Valmierā un 31. maijā Siguldā. 


Mežtakas galvenais mērķis ir izveidot pārgājienu maršrutu ar informācijas stendiem, ar marķējumiem un virzienu norādēm, lai gājējiem un tūristiem palīdzētu gan orientēties, gan baudīt pieejamo apkārtni. Mežtaka caurvīsies Latvijas un Igaunijas teritorijai - Rīgas plānošanas reģionā tā aizsāksies Rīgā, ies cauri Baltezeram, (Ādažiem), Vangažiem, Murjāņiem, Siguldai, tālāk cauri Vidzemes plānošanas reģionam turpināsies Igaunijā līdz pat Tallinai. Plānoto maršrutu varat skatīties kartē.

Plānotas divas tikšanās, lai diskutētu par piedāvāto maršrutu un tā kritērijiem, ko jūs vēlaties atzīmēt gan dabā, gan arī kartē kā vietas ko vērts redzēt, kā arī kurus uzņēmumus, pakalpojumus iekļaut apskatei. 

  • Koncertzālē "Valmiera", L.Paegles iela 10, Valmierā,

2019.gada 30. maijā, plkst. 09:45 – 12:45

REĢISTRĒŠANĀS: līdz š.g. 26. maijam. PIETEIKUMA ANKETA
 

  • Dabas aizsardzības pārvaldē, Baznīcas ielā 7, Siguldā

2019.gada 31. maijā, plkst. 10:30 – 13:30

REĢISTRĒŠANĀS: līdz š.g. 29. maijam. PIETEIKUMA ANKETA

Pasākuma programma un maršruta kritēriji (lūgums iepazīties ar tiem, lai raitāk notiktu diskusijas).


Aicinām piedalīties pašvaldību attīstītājus, tūrisma asociācijas un uzņēmumus, pakalpojuma sniedzējus, vietējās kopienas, kas atrodas takas tuvumā.

 

Foto: Kaspars P.


Skatīt citas ziņas ...

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein