SWITCH-Asia

Trešā projekta "MOST" vadības komitejas sēde

21.03.2022

Projekta “Ilgtspējīga tūrisma modelis Centrālāzijā: spēju palielināšana, izpratnes veidošana, tehnoloģiju ieviešana” (MOST) komanda 17. un 18. martā tikās trešajā vadības komitejas sēdē. Daļa no partneriem ieradās Tadžikistānas galvaspilsētā Dušanbe, bet daļa pievienojās attālināti, pieslēdzoties tiešsaistē Zoom platformā. Pirmajā dienā partneri informēja par paveiktajiem uzdevumiem. Kā plānots, otrajā projekta gadā vietējie uzņēmēji tika atbalstīti, lai viņi virzītos uz ilgtspējīgāku savu pakalpojumu sniegšanu. Tika nodrošināts atbilstošs aprīkojums, atbalsts mārketinga aktivitātēm un sadarbības iespējām, kā arī informācija par Eiropas labajiem prakses piemēriem un finansējuma iespējām gan Eiropas Savienības, gan starptautiskā līmenī. Uzņēmējiem bija iespēja piedalīties dažādās diskusijās ar valsts struktūrvienībām, kā arī semināros ar nozares profesionāļiem, kuri dalījās savā pieredzē.


Arī trešajā - noslēdzošajā projekta gadā tiek plānoti semināri par ilgtspējīgu patēriņu tūrismā, kā arī diskusijas starp uzņēmējiem un vietējām pašvaldībām, lai stiprinātu to sadarbību. Kazahstānai, Uzbekistānai un Tadžikistānai būs izstrādāti ieteikumi politikas veidošanai un tiesiskā regulējuma pilnveidošanai. Tāpat tiks izstrādātas vadlīnijas par ilgtspējību tūrisma nozarē un veidota kampaņa, lai to popularizētu.

“Lauku ceļotājs” turpinās dalīties savās zināšanās par ilgtspējīgu tūrismu un videi draudzīgu pārvaldību. Tāpat mēs iesaistīsimies mārketinga aktivitāšu veidošanā, lai popularizētu projektu un tā sasniegtos rezultātus plašākai auditorijai.


Skatīt citas ziņas ...

SWITCH-Asia
This publication is produced with support from the EU-funded SWITCH-Asia Programme.
The content and opinions expressed herein are those of the author(s) and do not necessarily reflect the position or policy of the EU or SWITCH-Asia and no official endorsement should be inferred