Nr 21035
Piemājas saimniecības Lauku gardumi Ārstniecības augi un tējas
Piemājas saimniecības Latvija, Vidzeme, Ogres novads

Krapes muižas ūdensdzirnavas

Krapes muižas ūdensdzirnavas atrodas Ogres novadā, uz Lobes upes. Ūdensdzirnavu saimnieki piedāvā ekskursijas ar iespēju iepazīties ar seno ūdensdzirnavu darbību, pastaigu gar upi vai augu iepazīšanu pļavā. Ir telšu vietas. Taču pamatnodarbošanās ir pļavas augu eliksīru ražošana, sojas vaska sveču izgatavošana, ēterisko eļļu un hidrolātu ražošana, kā arī foreļu un Āfrikas samu audzēšana, ko sezonas laikā var arī apskatīt. 
Jaunums ir sāls SPA pakalpojumi ar gana ekskluzīvām procedūrām - floatingu, haloterapijas sāls pludmali un aromaterapijas tvaika kameru.
Floatings ir unikāla veselības stiprināšanas procedūra - tā ir iemērkšanās siltā magnija sāls šķīdumā. Procedūras mērķis ir dot ķermenim iespēju pilnīgi atbrīvoties gan fiziskā, gan sajūtu un prāta aspektā. Fiziskā atbrīvošanās notiek pateicoties tam, ka apmeklētājs ieguļas ļoti koncentrētā magnija sāls šķīdumā (MgSO4), kam ir ķermeņa temperatūra (+37C). Sāls šķīduma augstās koncentrācijas dēļ ķermenis negrimst un peld šķidruma virspusē kā pludiņš. Tas atslogo pilnīgi visas skeleta locītavas, atbrīvo potenciāli saspiestos nevus, dod iespēju locītavām “ieeļļoties”. Caur ādu organisms saņem tam tik nepieciešamo magnija devu.
Vēl ir iespēja piedalīties KrapesKrepes pankūku cepšanā. KrapesKrepes – pašu ceptas plānās pankūkas no vienu kaimiņu māju piena, citu kaimiņu māju vistu olām. Var pagatavot maltīti arī uz Himalaju sāls plāksnes. 

Vietējais dzīvesveids Makšķerēšana SPA laukos Attālums no valsts galvaspilsētas74 Sezona1-12 Pieņem individuālus apmeklētājus Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
Telšu vietas
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!
Tel. +371 29258675
“Ūdensdzirnavas”
Krapes pag.
Ogres nov.
LV-5012, Latvija