EU

Labsajūtas tūrisms

Labsajūta Latvijas laukos ir balstīta Latvijas dabā un cilvēka radītajos pakalpojumos un produktos, kas aizgūti no dabas un senču zināšanām – zāļu tējas, katra ar savu spēku, sejas un ķermeņa maskas no dabas produktiem – zemenēm, gurķiem, bērzu pumpuriem vai sulām turpat no dārza vai pļavas. Pirts zināšanas un tradīcijas mums, latviešiem, ir senas un pārbaudītas – slotiņas no kadiķīša vai kļavas – tur būs sava atšķirība ietekmē, zinoši pērēji – pirtnieki, aukstas bērzu sulas vai karsta zāļu tēja un pēc tam – labsajūta! Tomēr mūsdienu cilvēkam labsajūtu sagādā arī neierasts, tikai dabā rodams klusums, putnu dziesmas un vēja šalkoņa, veselīgs miegs, pastaigas pa meža takām, dabas un skaistas ainavas baudīšana un svaigs gaiss.

Labsajūtas piedāvājumu veidi

Mūsu Labsajūtas produktus esam sadalījusi četrās grupās, tomēr nereti šīs grupas pārklājas un vienā vietā iespējams saņemt vairākus vai pat visus šo grupu pakalpojumus. Tādos gadījumos uzsvaru esam likuši uz galveno, bet pārējais piedāvājums ir pieminēts vietas aprakstā.

Ziemeļvalstu labsajūtas tūrisms

Mūsu labsajūtas tūrisma piedāvājums veidots projekta “ProWell” ietvaros, sadarbībā ar Ziemeļvalstu kaimiņiem – Dāniju, Somiju, Norvēģiju un Lietuvu. Ziemeļvalstu labsajūtas piedāvājuma pamatā ir skaista un tīra daba, mērens klimats ar četrām sezonām, kas ļauj nododoties dažādām aktivitātēm dabā. Baltijas valstīs ir lielākas iespējas baudīt pirts un spa rituālus, kur izmantoti dabas materiāli. Veselīgs un kvalitatīvs ēdiens ir raksturīgs visās Ziemeļvalstīs. 

Projekta mājas lapa: http://www2.uef.fi/fi/mot/prowell

Ziemeļvalstu labsajūtas tūrisma projekta „Prowell” partneri: 

 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

The sole responsibility of this publication lies with the author. The European Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein