No 926
Schloß, Landgut Hotel
Schloß, Landgut Lettland, Kurzeme, Skrundas novads

Skrunda Landgut

Spezialisierung

Typ Beschreibung Menge Entfernung
Seminare
Seminare

Vairākas aprīkotas semināru telpas

Feiern
Feiern

Muižas lielajā zālē, banketu telpās vai brīvā dabā.

80 Pers.
Wellness Spa-Dienstleistungen
Spa-Dienstleistungen

Skrundas muižas SPA – gara un dvēseles harmonija visos gadalaikos!
Tāpat kā dabai, arī mums ir savs iekšējais ritms - ir būtiski dzīvot saskaņā ar to, sajust sava ķermeņa un dvēseles vajadzības, un ik pa laikam gūt atelpu no straujā ikdienas soļa, rūpējoties par savu fizisko un garīgo labsajūtu. Skrundas muižas SPA piedāvājumi ir veids, kā atjaunot spēkus, dvēseles harmoniju un pilnībā relaksēties no ikdienas rutīnas. Ja domājat par SPA Kurzemē, tad Skrundas muižas SPA būs jūsu atbilstošākā izvēle. Skrundas muižas SPA viesnīcas piedāvājumu klāstā katrs sev atradīs piemērotāko procedūru.

Skrundas muižas SPA piedāvājumi:

  • Baseins. Atpūtai un nelielai veldzējošai peldei jebkurā gadalaikā. Ļaujieties ūdens glāsmainajiem pieskārieniem un sajūtiet jaunu spēku pieplūdumu visā ķermenī.
  • SPA burbuļvanna. SPA viesnīcas neatņemama sastāvdaļa, mundruma un prieka avots. Ūdens burbuļi uzlabos fizisko pašsajūtu, atjaunos muskuļu tonusu, ādas tvirtumu un, protams, sniegs daudz prieka.
  • Sauna. Karsēšanās saunā ir lielisks veids veselības uzlabošanai un dažādu veselības traucējumu novēršanai. Karstums veicina vielmaiņu, uzlabo gan fizisko, gan garīgo labsajūtu.
  • SPA rituāli. Mūsu SPA rituāli ietver masāžu un dažāda veida relaksējošas procedūras, kuru galvenais uzdevums ir sniegt atslābinošu, relaksējošu efektu mierpilnā atmosfērā. Procedūru veikšanai izmantojam Latvijā ražotu augstas kvalitātes kosmētiku.

SPA viesnīca
Skrundas muižas SPA viesnīcas ēkā iekārtotas piecas viesnīcas istabas, kurās var uzņemt līdz 20 viesiem. Ēkā ir mājīga atpūtas telpa kur šūpuļkrēslā nodoties nesteidzīgām pārdomām un izbaudīt mieru.
SPA piedāvājumi darba kolektīvam būs patīkama iespēja atpūsties no ikdienas rutīnas un pabūt kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē. Katrs no jums varēs izbaudīt sev piemērotāko SPA rituālu. Mūsu SPA piedāvājumi ir draudzīgi ģimenēm ar bērniem.
Pēc SPA apmeklējuma viesiem piedāvājam izbaudīt Skrundas muižas restorāna apmeklējumu. Esam pārliecināti, ka restorānā labāko piedāvājumu veido ēdieni, kas gatavoti no tuvējā apkārtnē pieejamiem, kvalitatīviem un sezonai atbilstošiem produktiem.
Noteikti izbaudiet pastaigas skaistajā Skrundas muižas parkā vai gar Ventas upes krastu, pastaigu takā. Pēc SPA procedūrām, atguvuši enerģiju un dzīvesprieku, dodieties spirdzinoši svaigajā gaisā. Pie mums ir skaisti jebkurā gadalaikā – ne velti Skrundas muižas piedāvātais SPA Kurzemē ietver ne tikai tradicionālos rituālus, bet arī dabas doto SPA – upes tuvums, gaumīgā un sakoptā vide, mierpilnās lauku ainavas. 

Wertung

Logo Bewertung Name Beschreibung
Qualität (LC)
Cat 4
01.10.2012

Zertifikat

Logo Name des Zertifikats Beschreibung
Professional
LC Mitglied
09.08.2012
Umweltschutz
Das Grüne Zertifikat
06.11.2018... -31.12.2024

Atjaunotā Skrundas muiža atrodas Ventas krastā. Muižas kungu mājā ir ierīkots muzejs, kurā var apskatīt retu eksponātu – pasaulē viena no vecākajiem rāpuļiem – Ventastega Curonica maketu.

Gehört einer Marke

Logo Marke Beschreibung
Flavours of Livonia - Catering

Im Landgut zubereitete Eiscreme-Auswahl.

Ciderweg - Gaststätte
01.01.2020

Hier wird Jaunmoku sidrs serviert.