Atpūta laukos
Interreg BSR

Noticis seminārs „Kā izplatīt vietējo pārtiku Bizness-Biznesam (B2B) tīklā”

14.11.2019

2019. gada 13. novembrī seminārā "Kā izplatīt vietējo pārtiku Bizness-Biznesam (B2B) tīklā" tikāmies ar vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem, un diskutējām par vairākām aktuālām tēmām. Ziņojām par to, ko esam mācījušies un varam pārņemt no citu Baltijas jūras valstu pieredzes pārtikas izplatīšanai B2B tīklā un runājām par Biznesa modeli, kas tapis Baltic Sea Food projekta ietvaros. Gunita Šteinberga no LPKS "Kuldīgas labumi" dalījās ar savu pieredzi par kooperatīva darbību un ar to saistītajiem nākotnes plāniem.
Runājot par vietējo mājražotāju produkcijas izvēli, Agnese Radžele-Šulce, kas veikusi klientu aptauju gan Kurzemes, gan Rīgas reģionos, atzina, ka iedzīvotājiem arvien svarīgākā ir svaigu, kvalitatīvu produktu iegāde un mājās gatavos, veselīgs ēdiens. Latvijas iedzīvotāji pievērš vairāk uzmanības arī produktu izcelsmei un pārtikas dabiskumam.
No Zemkopības ministrijas un Veterinārā un pārtikas departamenta pārstāvēm uzzinājām par jaunumiem kooperatīvo sabiedrību atbilstībai un par pārtikas ražošanas un izplatīšanas jaunākajām prasībām.


 

>>>Pasākuma programma

Asnāte Ziemele

B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās

Agnese Radžele-Šulce un Zanda Dimanta

LLKC sagatavotā ilgtermiņa stratēģija un darbības plāns LPKS "Kuldīgas labumi"

Inese Štromberga Kooperatīvo sabiedrību atbilstība
Linda Gurecka Informācija par pārtikas ražošanas un izplatīšanas jaunākajām prasībām

 

Seminārs organizēts projekta "B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās" no Interreg Baltic Sea Region programmas. Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...