Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

Projekta "CAITO" noslēguma pasākumi Igaunijā, 26.-27. novembrī

13.11.2019

Ielūdzam projektā “CAITO – mārketinga aktivitātes Japānas tirgū” iesaistītos lauku tūrisma uzņēmējus uz projekta noslēguma pasākumu Igaunijā 26. un 27. novembrī. CAITO projekta 3 gadu laikā, kopā ar uzņēmējiem no Latvijas, Igaunijas un Somijas, esam daudz mācījušies, lai izprastu Japānas ceļotāju vēlmes un kopīgi strādājuši, lai iedrošinātu tos doties tieši pie mums. Kaut Japānas tūrisma tirgus iekarošanā mums vēl daudz darba priekšā, uzskatām, šo par lielisku iespēju sadarbības uzsākšanai, par ko liecina plašais projektā iesaistīto loks gan no uzņēmēju, valsts institūciju un nevalstisko organizāciju puses. Oktobra beigās agriezāmies no tūrisma izstādes Osakā, kur četru dienu garumā aicinājām Japānas ceļotājus pie mums. Pēc izstādes liels ir mūsu gandarījums, ka mūs Japānā pazīst un Baltijas valstu un Somijas lauku tūrisma piedāvājumam no Japānas tūrisma profesionāļu puses tiek saskatīts ļoti liels potenciāls nākotnē. Tas nozīmē, ka esam uz īstā ceļa!

>>> PROGRAMMA (PDF).


Programmā paredzēts:
>>> 26. novembrī plkst. 13:30 ar organizētu busiņu izbrauksim no Rīgas un dosimies uz Luhtre Tourim Farm (Luhtre Turismtalu). Luhtre Tourim Farm ir viena no CAITO projektā iesaistītajām saimniecībām Igaunijā, kas saviem visiem piedāvā mājīgu un sirsnīgu atpūtu 1874. gadā celtā saimniecībā, kas kopš 2003. gada ir saimnieku Kaido un Marje izlolots lauku tūrisma uzņēmums. Viesu labsajūtai tiek piedāvāta naktsmītnes, pašgatavotas maltītes no pašu produktiem un ģimenes receptēm, pirts māja, āra baseins, dažādi laukumi sporta spēlēm, kā arī saimniecības muzejs. Viesiem ir iespēja iesaistīties metāla kalšanas, filcēšanas, sveču liešanas un pašgatavotas kosmētikas meistarklasēs, kā arī izbaudīt pirts apmeklējumu kopā ar pirtnieku un masāžas. Saimnieki dalīsies savā pieredzē uzņemot viesus no Japānas. Pievienosies arī igauņu saimnieki. Vakarā gaitā prezentēsim uzņēmējiem jauno "Go Rural 2020" un "Saunas brošūru", baudīsim vakariņas ar igauņu tradicionālo deju priekšnesumiem.

>>> 27. novembra rītā dosimies no Luhtre Tourim Farm uz Tallinu - jaunaklāto izglītības un virtuālās realitātes centru PROTO Invention Centre, kur notiks noslēguma pasākums - konference. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasākums notiks angļu valodā. Paredzamais laiks no plkst. 10:00-17:00. Pēc pasākuma dosimies mājup, Rīgā plānots ierasties ap 22:00/23:00.

Sīkāka informācija, pieteikšanās un naktsmītņu rezervācija pie Annas - anna@celotajs.lv, +371 22495916.

Ļoti priecasimies, ja pievienosieties! Lūdzam pieteikties savlaicīgi - līdz 15. novembrim!!! Vietu skaits ierobežots!


Skatīt citas ziņas ...

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein