Atpūta laukos

Uz copi "Meža salās"!

08.06.2015

"Meža salu" kompleksa četros dīķos ir liela zivju bagātība. Jauku atpūtu komfortablās mājiņas lieliski papildina stundas, kas pavadītas ar makšķeri  rokās. Loms būs bagātīgs - līdakas, karpas un citas dīķu zivis. Ir iespēja pašiem pagatavot noķertās zivis, uz grila vai kūpinātavā. Var vienoties ar pavāru un jums tiks pagatavotas  garšīgas vakariņas. Tuvāka informācija par makšķerēšanu atrodama mājas lapā.


Netālu no Meža salām atrodas ezeru virkne - Skujas ezers, Mazezers, Auziņu ezers, Riebezers un Dziļezers. Visi ezeri ir bagāti ar zivīm. Ir iespējas īrēt laivas un: ’’NE ASAKAS!’’.


Meža salās ir īpašs ‘’makšķernieku lutināšanas’’ piedāvājums. Naktsmītnes tiek piedāvātas ērtās mājiņās. Pēc svaigā gaisā pavadītas dienas labi noder izkarsēšanās pirtiņā. Pirts priekus papildina ūdens strūklu masāžas vanna un āra kubls ar karsto ūdeni. Ja esat lielāka vai mazāka kompānija tiek nodrošinātas arī agrās brokastis un vakariņas. Pusdienās iespējams pasūtīt ēdienu kastīti ar svaigiem pīrādziņiem, sviestmaizēm un salātiem. Ir iespēja aizvest siltu ēdienu  vai uzvārīt zupu pie ezera, piknikam paredzētā vietā. 

 


Skatīt citas ziņas ...