Interreg V-A — Estonia–Latvia

Partneru tikšanās klātienē Ventspilī, lai apspriestu Militārā mantojuma projekta progresu

25.09.2020

15. un 16. septembrī Kurzemes partneri Ventspilī rīkoja projekta partneru tikšanos. Tikšanās vienoja visus Latvijas partnerus, pārstāvjus no Sekretariāta un Uzraudzības grupas, kā arī īpašu viesi, Latvijas vēstures entuziastu no Vācijas. Igauņu partneri tajā pat laikā tikās savas valsts robežās un pievienojās tiešsaistē. 


Programma 15.-16.09.2020.

Prezentācija 15.09.2020.

Minutes 15.09.2020.

Priecājāmies partnerus satikt klātienē, iepazīt un uzklausīt viens otru. Pārrunājām pienākumus, publicitāti un komunikāciju, nākamā periodā darāmos darbus, militārā mantojuma vizuālās identitātes izmantošanu, uzdevumus, kas veicami, izstrādājot vietni militaryheritagetourism.info.

Partneriem bija iespēja apskatīt 3 pārsteidzošus militārā mantojuma objektus Kurzemē - nupat atjaunoto Ventspils 46. krasta aizsardzības bateriju, Irbenes radioteleskopus un izbaudīt militāro kravas automašīnu kolekciju Dundagā!

Lepojamies ar Ventspils partneriem, kuri projekta ietvaros jau pabeiguši darbus, atjaunojot 46.krasta aizsardzības baterijas uguns koriģēšanas torni, kas tūristiem būs droši apmeklējams jau ar nākošo tūrisma sezonu!

Bildes no partneru tikšanās skatāmas šeit 

"Skats no Ventspils" sižets par Militārā mantojuma projekta partneru tikšanos Ventspilī, 15. un 16. septembrī.

Projektu "Latvijas un Igaunijas kopīgā Militārā Mantojuma tūrisma produkts" līdzfinansē Eiropas Savienība (ERAF Interreg Estonia-Latvia).

Šī informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.