Atpūta laukos
Interreg BSR

Aicinām pieteikties dalībai seminārā “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”

18.02.2020

Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padome (LOSP) sadarbībā ar lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" un SIA „Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” projekta “Baltic Sea Food” ietvaros organizē mācību semināru lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem, mājražotājiem, vietējās pārtikas izplatītājiem un HORECA pārstāvjiem – “B2B attīstības iespējas Kurzemes reģionā – iespēja vietējās pārtikas ražotājiem un izplatītājiem”.


Semināra mērķis ir sniegt informāciju, papildināt zināšanas un veidot izpratni par tirgus izpētes nepieciešamību, mērķauditorijas apzināšanu un darbības plāna izstrādi, lai sekmīgāk pozicionētu savu produktu tirgū. Tiks apskatītas galvenās atšķirības starp B2B (bizness biznesam) un B2C (bizness klientam) attīstības modeļiem. Seminārā varēsiet uzzināt par pašmāju un citu valstu piemēriem, kā arī saņemt rokasgrāmatu ar ieteikumiem B2B modeļa attīstībai.

Semināra norises vieta un laiks: 28. februārī, Kuldīgā, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26.  Auto ieteicams novietot pie Kuldīgas kultūras centra. Semināra plānotais ilgums ne vairāk kā 6 stundas.

Pieteikšanās: semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, ne vairāk kā 50 dalībnieki. Pieteikties semināram var aizpildot anketu elektroniski šeit. Dalība seminārā ir bezmaksas. Semināra programmu skatiet šeit

!!! Par dalību seminārā tiks izsniegti Apliecinājumi.

Jautājumu gadījumā zvanīt Leldei, 26383067.

 

Seminārs organizēts projekta "B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās" no Interreg Baltic Sea Region programmas. Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...