Nr 255
Brīvdienu māja
Brīvdienu māja Latvija, Kurzeme, Dundagas novads, Kolka

MUINI ŪŠI

Kontaktinformācija

Dženeta Marinska
Tel: +371 63276507, 29475692
Kolkas pag., Dundagas nov.
LV-3275, Latvija
Ceļa apraksts ar auto
Brauciet pa veco Talsu šoseju (P128), aiz Plienciema krustojumā nogriezieties uz Kolku (P131). Kolkā aiz sporta laukuma, kur ir neliels mežiņš un dēļu žogs, brauciet iekšā pa vārtiem un nokļūsiet "Ūšu" pagalmā.
Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu
Autobuss Rīga - Roja - Mazirbe

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Saimniecība "Ūši" atrodas vēsturiskajā lībiešu apdzīvotajā teritorijā Latvijas ziemeļrietumos, ko mūsdienās mēdz dēvēt par Lībiešu krastu, un specializējas lībiešu tradicionālo ēdienu gatavošanā. Saimniecība piedāvā iepazīt lībiešu garšas un izzināt viņu tradicionālo ēdienu gatavošanas paradumus. Saimniece demonstrē Ziemeļkurzemes tradicionālā ēdiena - sklandrauša gatavošanas procesu, kas ir reģistrēts arī kā tradicionālais Latvijas produkts.

Apmeklētājiem tiek piedāvātas sklandraušu gatavošanas meistarklases grupām līdz 10 cilvēkiem, kā arī degustācijas un tradicionālo ēdienu maltītes brīvā dabā grupām līdz 50 cilvēkiem. Tāpat iespējama ekskursija kājāmgājējiem „Pastaiga industriālās Kolkas vēsturē” ar teatralizētiem elementiem un Latvijas labāko šprotu degustāciju. Pieejamas arī nakšņošanas iespējas kempingā un brīvdienu mājā.