Atpūta laukos
Nr 429
Viesu māja
Viesu māja Latvija, Vidzeme, Siguldas novads

MAURIŅI

Kontaktinformācija

Māra Zemdega
Tel: + 371 29208640
Mauriņi
Allaži, Allažu pagasts, Siguldas novads
LV - 2154, Latvija
Ceļa apraksts ar auto

Jābrauc pa Vidzemes šoseju (A2) virzienā uz Siguldu, iebraucot Siguldā, pirmajā krustojumā (pirmais luksofors, t/c „Šokolāde”, veikals „Globuss”, viesnīca „Aparjods”) jāgriežas pa labi virzienā uz Allažiem un jābrauc apmēram 5,5 km (asfaltēts ceļš), pēc apdzīvotas vietas „Stīveri” apmēram pēc 1 km kreisajā pusē meža ielokā pie norādes „Viesu nams „Mauriņi”” jāgriežas pa kreisi.

Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu

Ar autobusu:

1) no Rīgas centrālās autoostas ar autobusu Rīga-Allaži-Sigulda jābrauc līdz pieturai „Tautas nams" vai „Stīveri" (pēc Allažu pagasta centra), pēc tam apmēram 1 km ar kājām līdz viesu namam.

2) no Rīgas centrālās autoostas, pieturas „Teika" vai „Jugla" jābrauc līdz Siguldas pieturai „Allažu pagrieziens", šķērsojot šoseju, jādodas uz pieturu pretējā pusē, ar autobusu Sigulda-Allaži-Mālpils jābrauc līdz pieturai „Stīveri" vai „Tautas nams", pēc tam apmēram 1 km ar kājām līdz viesu namam.

Ar vilcienu – jābrauc līdz Siguldai, jādodas uz Siguldas autoostu (blakus stacijai), ar autobusu Sigulda-Allaži-Mālpils jābrauc līdz pieturai „Stīveri" vai „Tautas nams", pēc tam apmēram 1 km ar kājām līdz viesu namam.