Atpūta laukos
Nr 598
Pils, muiža Viesnīca
Pils, muiža Latvija, Vidzeme, Siguldas novads, Sigulda

Krimuldas muiža

Kontaktinformācija

Dace Vanaga - Mikane
29264682
Mednieku iela 3
Sigulda, LV - 2150, Latvija
Ceļa apraksts ar auto

Brauciet pa Rīgas- Veclaicenes šoseju A2 līdz Siguldai. Siguldā pa Pulkveža Brieža ielu brauciet uz centru, centrā pie dzelzceļa stacijas Sigulda nogriezieties pa kreisi uz Raiņa ielu un turpiniet braukt lejup pa kalnu pa Gaujas ielu. Šķērsojiet tiltu pār upi Gauju un turpiniet braukt pa galveno ceļu P8 kalnup augšā - Turaidas ielu. Turaidā, iepretim muzejam, jānogriežas pa kreisi un jāturpina braukt pa ceļu P7. Pēc 3 km jānogriežas pa kreisi uz Krimuldu, norāde "Krimuldas muiža"". Turpiniet braukt pa galveno ceļu un nonāksiet pie Krimuldas muižas T-veida krustojuma, kur, nogriežoties pa kreisi, nonāksiet tieši pie Krimuldas pils.

Vai brauciet pa Rīgas - Valmiera šoseju A3 līdz Raganai. Raganā nogriezieties pa labi un turpiniet ceļu pa P7. Pēc 7 km jānogriežas pa labi uz Krimuldu. Turpiniet braukt pa galveno ceļu un nonāksiet pie Krimuldas muižas T-veida krustojuma, kur, nogriežoties pa kreisi, nonāksiet tieši pie Krimuldas pils.Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu

Ar autobusu Rīga - Sigulda līdz Siguldas autoostai. Tālāk ar autobusu Nr. 12 līdz Krimuldas muižai.

Ar vilcienu Rīga - Lugaži; Rīga -Valmiera; Rīga-Cēsis vai Rīga-Sigulda līdz Siguldai. Tālāk no SIguldas autoostas ar autobusu Nr. 12 līdz Krimuldas muižai.