Atpūta laukos
ERDF Interreg CB
Saturs

Lauku labumi

Ārstniecības augi un tējas

Ārstniecības augi un tējas

Dalībnieks Speciālais piedāvājums
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Doles cienasts"

Ēdienkarte: 

 • Raibā rudens uguns zupa (veģetāra);
 • Tradicionālais rasols ar ceptu nēģi;
 • Ābolu plātsmaize;
 • Zāļu tēja ar medu.

Piedāvājuma cena: 9 EUR/pers. vai:

Zupa – 2,5 EUR

Rasols – 4 EUR

Plātsmaize 1,5 EUR

Tēja 1 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 - 18:00 

Pasākuma dienā tiks rīkota pašvadīta iepazīšanās ar zāļu tēju un ārstniecības augu dārzu. Iespējama gatavās produkcijas iegāde pašu veikaliņā. 

Lai gan ikdienā "Doles tēju" saimnieki tūristiem, interesentiem un pircējiem piedāvā kvalitatīvas, dabiskas un aromātiskas zāļu tējas un ārstniecības augus, kas audzēti un ievākti Doles salas dabas parka teritorijā, Mājas kafejnīcu dienā viņi papildinās savu ikdienišķo produktu klāstu arī ar 3 dažādu garšu baudījumu zupā, salātos un saldajā ēdienā. Doles sala ļoti lepojas ar saviem nēģiem, tāpēc arī šeit, DOLES CIENASTA piedāvājumā tradicionālais rasols ar ceptu nēģi.
Papildus gastronomiskajam pieredzējumam viesiem būs iespēja pašvadīti izstaigāt dārzu, kā arī iegādāties kaut ko no gatavās produkcijas arī jaunajā saimniecības veikaliņā.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
Amatnieki

Amatnieki

Dalībnieks Speciālais piedāvājums
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Namdara darbnīca"

Ēdienkarte: 

5 kārtu vakariņas:

 • Latvijas tomātu un mocarellas siera salāti  ar pesto mērci „Caprese”/
 • Lapu salāti ar bietītēm un balzamiko/
 • Risotto ar grilētiem dārzeņiem un kazas sieru/
 • Ar liellopa gaļu pildīts tomāts pasniegts ar pupiņām un krāsnī ceptiem kartupelīšiem/Upeņu liķierī marinēti bumbieri/
 • Saldā krējuma un ogu deserts ala Panna cotta.

Piedāvājuma cena: EUR 30 eur/ 5 kārtu vakariņas,  40 eur/ 5 kārtu vakariņas ar piemeklētu vīnu

Mājas kafejnīcas darba laiks: 18:00-21:00

Pasākuma dienā - radoša darbošanās Namdaru darbnīcā kopā ar meistariem, kā arī tās iepazīšana. ''Namdara darbnīcā'' tapušo koka izstrādājumu iegāde. 

NAMDARU DARBNĪCAS mājas kafejnīca pārsteigs viesus ar izsmalcinātu un bagātīgu garšu buķeti, kas tiks piedāvāta 5 kārtu vakariņās. Būs gan sezonālie ēdieni, gan vidusjūras labumi, gan kas salds, ko uzlikt uz kārā zoba. Saimnieki būs parūpējušies arī par gaišu amosfēru un elegantu gaisotni. Lai nepalaistu garām šo kārdinošo maltīti, sava klātbūtne jāpiesaka pirms tam un tālāk viss jāatstāj Meistaru rokās. Kā saimnieki paši saka - darbs un dzīves svinēšana iet roku rokā, tādēļ būs arī iespējams izzināt Latvijas kokus un iepazīt labāk pašu darbnīcu, kur darbojas savas jomas profesionāļi, un atmiņām par burvīgo vakaru, paņemot līdzi kādu turpat tapušu koka izstrādājuma suvenīru.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...

Naktsmītnes

Viesu māja

Viesu māja

Dalībnieks Speciālais piedāvājums
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Rudzu dancis"

Ēdienkarte: 

 • Rudzu pankūkas, ceptas uz dzīvas uguns.
 • Piedevās – ko sirds kāro – saldu zapti, Sauleskalnā iegūtu medu,  maigu krējuma zosti, treknu škvarku mērcīti.
 • Kafija, piparmētru tēja, ūdens.
 • Līdzi var iegādāties cepumus “Kanēļkraukšķi” un rudzu rupjmaizi.

Piedāvājuma cena: 10 EUR/pers.

Maize līdzņemšanai - 2,5 EUR

Kanēļkraukšķi (kanēļa cepumi) fasēti - 2 EUR/150g 

Mājas kafejnīcas darba laiks: 16:00 - 20:00

Rudzu rupjmaizes un cepumu "Kanēļkraukšķi" iegāde. Latviskās svētku takas iziešana ar spēli - jautrība gan lieliem, gan maziem. Savādāks rotaļu laukums bērniem. Putnu taka. Skaņais vēris. 

Tā kā "Sauleskalns" saimniekiem ir jau 17 gadu pieredze vietējā tūrisma nodrošināšanā Ropažu novadā, šis pasākums būs kā papildus "odziņa" uz "Saulekalns" piedāvājuma kūkas. Vienas dienas mājas kafejnīca RUDZU DANCIS ļaus ciemiņiem un viesiem nobaudīt speciāli šai dienai uz dzīvās uguns ceptās rudzu pankūkas ar saldām un sāļām piedevām.
Arī šajā dienā, popularizējot latviskās tradīcijas ne tikai vēderam, bet arī dvēselei, šeit būs iespēja iziet gan Latvisko svētku taku ar uzdevumiem, gan aplūkot Putnu takas iemītniekus un saprast, kas tad ir Skaņais vēris. Līdzņemšanai būs iegādājama īstena rudzu maize un kanēļa cepumi.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...

Citi interesanti objekti

Dalībnieks Speciālais piedāvājums
N/A

04.09.2021 Ropzaļais Stūris "Jokas"

Ēdienkarte: 

 • Saļanka
 • Cūgaļas šašliks
 • Piedevas

Piedāvājuma cena: 

Soļanka –gatavota uz ugunskura 3.00Eur 

Cūkgaļas šašliks 4.50 Eur

Dārzeņi -1.50 Eur

 Paštaisītas mērcītes -0.50 Eur

Tēja -0.50 Eur 

Kafija -1.00 Eur

Smalkmaizīte – 0.50-1.00 Eur

Grauzdiņi – 1.00 Eur

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 - 20:00 

Dzīvā mūzika Adrijas izpildījumā. Radošā darbnīca - ādas rotas. Suvenīru, lauku labumu un piparmētru stādu iegāde. Ekskursija pie mājdzīvniekiem. 

ROPZAĻAIS STŪRIS JOKAS savā vienas dienas mājas kafejnīcā viesus cienās ar klasiku: soļanku un cūkgaļas šašliku ar piedevām, taču tikai šeit būs iespēja iemalkot kādu no 10 veidu mētru tējām ar medu vai tikt pie kāda mētru podiņa. Atpūtas vietā upes krastā ģimenes ar bērniem priecēs arī plašā saimniecības dzīvnieciņu apskates iespēja. Iespēja nofotografēties ar dzīvniekiem un iegādāties lauku labumus. 

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Niki"

Ēdienkarte: 

 • Zivju zupa pagatavota uz ugunskura no četru veidu zivīm
 • „Pūces” lieliskie mājas vīni ar pašu pagatavotu sieru

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 - 21:00

Blakus atrodas Jāņa Jaunsudrabiņa pastaigu takas, viesiem sniedzot iespēju iepazīties ar rakstnieka un mākslinieka dzīves gājumu un redzējumu. Pasākuma dienā - ''Pūces'' mājas vīnu iegāde. 

Atpūtas komplekss ''NIKI'' priežu meža ielokā aicina pievienoties uz kārtīgu zivju zupas šķīvi. Par garšas dažādību uztraukumu nekādu, jo uz ugunskura pagatavotā maltīte sevī ietvers 4 dažādas zivis, kas nu kura sirdij tuvāks. Pēc kārtīgas ieturēšanās viesi tiek aicināti izstaigāt Jāņa Jaunsudrabiņa pastaigu takas, iepazīstoties ar rakstnieka un mākslinieka dzīves gājumu un redzējumu. Nobeigumā būs iespēja iegādāties kādu no lieliskajiem ''Pūces'' vīniem, kas Mājas kafejnīcu dienā AK NIKI tiks pasniegti un piedāvāti komplektā ar labākajās tradīcijās gatavotu un ļoti gardu mājas sieru.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "AchugrilZ"

Ēdienkarte: 

 • “Baby Back” Ribiņas + koleslavs

½ = €7

FULL = €12

Ar ābeles mallku karsti kūpinātas cūkgaļas ribiņas marinēts AchugrilZ īpašajā garšvielu maisījumā un glazētas ar pašgatavoto BBQ mērci.

 • Cočinata Pibil 

maza porc. = €3

Liela porc = €8

Cočinata pibil ir 10 stundas karsti kūpināta cūkgaļa uz banānu lapas, pasniegta ar tortillu un salsu.

 • Cūkas pavēderes “Char Siu” + olu kultenis

Porc. = €5

Karsti kūpināta, mutē kūstoša cūkas pavēdere, marinēta Ķīniešu sausajā marinadē un glazēta ar AchugrilZ pašgatavoto “char siu” mērci.

 • Āzijas pikantie vistu spārniņi

6 gab. = €6

Karsti kūpināti ar AchugrilZ īpašo garšvielu marinādi un pašgatavoto pikanto Āzijas BBQ mērci

 • Degustācijas plate

Diviem cilv. = €20

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 - 22:00

Mājas kafejnīcai blakus atrodas mežs, kurā varēs doties ogās un sēnēs. Būs iespējama īpašo garšvielu maisījumu iegāde. Šautriņas un novuss pagalmā. 

Netradiconālas pieejas, garšvielas un āra gatavošana ir Džozefa Fernando sirdslieta.Tas būs redzams un baudāms mājas kafejnīcu dienā viņa kafejnīcā ACHUGRILZ, piedāvājot 4 paša izdomātas receptes un degustācijas plati, kas ļaus nogaršot paštaisītu, eksotisku garšvielu maisījumos apceptu gaļu austrumu stilā. Esot uz vietas saimniecībā varēs uzspēlēt novusu, doties turpat uz mežu pēc sēnēm un ogām, kā arī aiznest daļu no nogaršotā mājās, iegādājoties, kādu garšvielu maisījumu. Tas viss kopā ar siltām emocijām, jaunām zināšanām un garšu kārpiņu uzfrišināšanu.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Sarkanās mājas kafejnīca

Ēdienkarte: 

 • Franču vistiņu novārījums  ar mīklas lāsītēm (Mājas buljons ar profitroļiem), nācis no Alūksnes.
 • Mājās gatavotas kūkas, pasniegtas ar kafiju.
 • Dažādas uzkodas.

Piedāvājuma cena: 

Kūka - 2.50 EUR/gb. 

Eklēri un “Mini vecrīgas” - 2 EUR/gb.

Mājas buljons ar profitroļiem - 3,50 EUR

Sievasmātes ceptais pīrādziņš - 1,50 EUR

Izbrauciens ar kabrioletiem un PSRS motociklu un blakusvāģi - par ziedojumiem;

Bērnu stūrītis - bez maksas;

Alus un vīna joga - 10 EUR/pers.

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - pēdējai kūciņai

Alus un vīna joga ar iepriekšēju pieteikšanos. Zīmola "Zīle" apģērbu un ar rokām darinātu adījumu iegāde. Izbraucieni ar retro automašīnām (kabrioleti, PSRS motocikli ar blakusvāģi). Bērnu stūrītis. Netālu - peldvieta. Tas viss - Sarkanās mājas kafejnīcā. 

Trīs paaudzes zem viena jumta, katra ar savu odziņu - tāds ir SARKANĀS MĀJAS KAFEJNĪCAS - stāsts. Šī mājas kafejnīcu dienas pieturvieta būs īpaši salda, jo piedāvājumā izcils kūku asorti, lai izvēlētos sev tīkamāko, bet to, kas paliktu nenobaudīts, paņemtu līdzi. Visas kūkas gatavotas no sirds un tiks pasniegtas ar tikpat sirsnīgu kafiju. Šo māju kūku cepējas Elizabetes saldumi ir iecienīti ne tikai Langstiņos. Pēc saldām kūkām varēs izbaudīt saldu dzīvi, izbraucot ar kādu retro automašīnu vai padomju motociklu. Ja gribas ko ekskluzīvu, būs iespēja piedalīties alus un vīna jogā, lai iegūtu citādas izjūtas.  Tiem, kam patīk iegādāties vietējo ražotāju darinājumus, būs tāda iespēja - ar rokām darinātus adījumus un zīmola “ZĪLE” apģērbus.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "MADZES GARŠU MAĢIJA"

Ēdienkarte:

IESĀKUMS:

 • Tomāti ar sieru un sīpoliem
 • Ķilavas ar biezpiena krēmu uz mājās ceptas rupjmaizes ar dzērvenēm
 • Lasis uz kartupeļa pankūkas

ZUPA:

 • Cūkas, liellopa, jēra frikadeļu zupa (gaļas, kaulu buljons, maltā gaļa, kartupeļi, sīpoli, burkāni, selerijas sakne, ķiploki, zaļumi, garšvielas)
 • Soļanka (gaļas, kaulu buljons, liellopu gaļa, cūkas gaļa, dažādi kūpināti un nekūpināti gaļas izstrādājumi, sīpoli, burkāni, selerijas sakne, ķiploki, olīvas, marinēti gurķi, dzērveņu šķēlītes, zaļumi, tomātu pasta, garšvielas)
 • Tomātu – pupiņu zupa (gaļas, kaulu buljons, liellopu gaļa, cūkas gaļa, pupiņas, tomāti, sīpoli, burkāni, ķiploki, zaļumi, tomātu pasta, garšvielas)

OTRAIS ĒDIENS:

 • Brieža cepetis ar brūkleņu mērci (brieža gaļa, garšvielas, mērces – dzērveņu, brūkleņu - medus mērce; ābolu -mārrutku mērce; ķiploku – aliču mērce un vai citas, garnīrs – cepti kartupeļi, sautēti dārzeņi)
 • Putna (vistas, zoss vai tītara) filejas medaljoni (putna fileja, garšvielas, mērces, garnīrs – cepti kartupeļi, sautēti dārzeņi)
 • Pildīta cūkgaļas rulete ar omleti (cūkgaļas kakla karbonāde, auksti kūpināta cūkas krūtiņa, karsti kūpināta cūkas krūtiņa, vistu olas, sīpoli, ķiploki čili pipari, garšvielas)
 • Krāsnī cepts kartupelis ar gaileņu mērci (kartupeļi, gailenes, kūpināta cūkas krūtiņa, lauku piens, kviešu milti)

DESERTS:

 • Vaniļas krēms ar zemeņu un vai dzērveņu mērci (saldais krējums, vistu olas, cukurs, zemenes un vai dzērvenes, saldkrējuma sviests, kakao, vaniļas pākstis, apelsīna mizas, želatīns)
 • Biezpiena krēms ar zemeņu un vai dzērveņu mērci (biezpiens, saldais krējums, vistu olas, piens, cukurs, zemenes un vai dzērvenes, vaniļas pākstis, želatīns)
 • Šokolādes krēms ar zemeņu un vai dzērveņu mērci (saldais krējums, piens, vistu olas, kakao, cukurs, zemenes un vai dzērvenes, vaniļas pākstis, želatīns, kartupeļu ciete)
 • Dzērveņu krēms ar vaniļas mērci (saldais krējums, vistu olas, piens, cukurs, dzērvenes, vaniļas pākstis, želatīns, kartupeļu ciete)
 • Melleņu klimpu zupa (mellenes, lauku olas, kviešu milti, mannā, cukurs, kartupeļu ciete)

KAFIJA:

 • Americano, espresso un citas dažādas kafijas no baristas.

Piedāvājuma cena: 

Degustāciju piedāvājumi: no 3.00 EUR

Pusdienu baudīšanas piedāvājums: 35.00 EUR (OBLIGĀTI – IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS)

Vakara tēja: 10.00 EUR.

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 - 18:00, vakara tēja - 19:00 (pēc tās - sadziedāšanās)

Putnu dziesmas. Kokļu skaņas. Rokām darināti māla trauki - iegādei. Mālu mīcīšana dubļu vannā - neliela māla trauka dubļu vannā - neliela māla trauka uzmeistarošana. Dzīvā mūzika. Viss neparedzamais.

Kad vienā sētā satiekas šefpavārs ar izsmalcinātu gaumi un saimniece, kas darina māla traukus, patiess prieks būs gan acīm, gan vēderam. Un tā rodas savvaļas restorāns ar melnās keramikas traukiem un sezonālām garšām no tuvējās apkārtnes produktiem. Mājas kafejnīcu dienas baudīšana MADZES GARŠU MAĢIJĀ tematiski un laika ziņā iedalīta trim viesu grupām: īsais - ar maziem degustāciju komplektiem, gardumiem līdzņemšanai un pēc vēlēšanās iepazīstināšanai ar melno keramiku steidzīgajiem, pusdienu - (1-3h) 3 kārtu pusdienu piedāvājums gastronomisko piedzīvojumu meklētājiem, ilgais (visas dienas garumā) - pusdienas, daba, mūzika, keramika, iespējama arī nakšņošana teltīs.
Baudi gaišu sajūtu un garšu piedzīvojumu un pasākumu harmoniskā mijiedarbībā ar dabu un saimnieku viesmīlību!

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Zaļā varde"

Ēdienkarte: 

Zupas:

 • Špāsīgā gaiļa zupa (ar saknēm un zaļumiem)

Siltas uzkodas:

 • Sautēti kāposti maizes doniņā    
 • Tupeņu ķiseņi (cepelīni)
 • Plānas pankūkas ar ievārījumu

Saldēdiens:

 • Melleņu ķiļķeni (melleņu klimpas)
 • Ābolu plātsmaize

Padzēriens:

 • Krizdoļu morsiņš
 • Plūmju ķīselis

Piedāvājuma cena: 2 - 15 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 - 18:00

Pannu apgleznošana bērniem "Pannuģīmis" un izstāde. Bērnu everģēlību placis. Jaunās mākslinieces Esteres izstāde/tirdziņš. Pašgatavotu našķu bodīte. Mākslas izstāde-tirdziņš "Naktsargs un veļas mazgātāja" (ar nelielu pārsteigumu, no mākslinieku puses). Dzīvā mūzika. 

Ar saukli "no dobes - uz galda" Mājas kafejnīcu dienu Zaķumuižā pārstāvēs ZAĻĀ VARDE, kuras saimnieki sevi sauc par dabas bērniem, kas laiku pa laikam renovē senču tradīcijas, lai nodotu tās nākamajām paaudzēm. Šajā dienā visi kafejnīcas viesi piedalīsies bērnības garšu un sajūtu renovācijā, kad virtuvēs šeptējās vecmāmiņas puķainās šircēs, ar lepnumu ceļot no skapjiem ārā stērķelētos un balti spīdošos galdautus un labākos saimes traukus. Arī ēdienu nosaukumos iekodēti vēstījumi ar bērnības atmiņām, un gandrīz viss, kas tiks celts galdā ir pašu audzēts vai ievākts tuvējā pļavā un mežā.
Paralēli bērnības garšu pieredzējumam, saimnieki padomājuši arī par mūsdienu bērnu izklaidēm, un sētā tiks organizēts gan tirdziņš, gan našķu bodīte, gan dzīvās mūzikas brīži.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Gandrīz Lauki"

Ēdienkarte: 

 • Gaileņu žuljēns (ceptas gailenes, sviests, saldais krējums, kviešu milti, siers);
 • Siera uzkoda ar rukolas pesto (baltmaize, dažādi sieri olīvas, rukolas pesto);
 • Čahohbili (vista, sīpo, ķiploki, tomāti, apprika, kartupeļi);
 • Mājas vīns no Latvijas vīnogām pie ēdiena;
 • Alus kauss pie ēdiena;
 • Bezglutēna saldā kūka.

Piedāvājuma cena: 

Ieejas maksa 1 EUR;

Ēdiena cena - 3-8 EUR/porcija

Dzēriena cena - 0.7-2 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 – 20:00

Mājas kafejnīcas dienas laikā - galda hokejs ar Pasaules čempionu. Ātrās portretu skices ar gleznotāju. Vīgriežu tējas, pašdarinātu auskaru (DianadeLux), keramikas, T-kreklu iegāde. Pastaiga gar Tumšupes krastiem. Iespēja pacopēt (ar savu aprīkojumu). Zālāja spēles. Iespēja nopērties pirtī.

GANDRĪZ LAUKI savā mājas kafejnīcā saimnieces Ingas vadībā piedāvās Pilsētnieku ēdienkarti, kurā ciemiņi atradīs dažādu, ar Rīgu saistītu tautu un kultūru ēdienus, kurus saimniece gadu gaitā ir pielāgojusi savai gaumei. Gaileņu žuljēns izklausās pārliecinoši, Siera uzkoda ar rukolas pesto - patiešām gardi, čakhobili - noslēpumaini un interesanti, un ja vēl alus, un ja vēl mājas vīns...izcili.
Vīna glāzi rokās turot, varēs ļauties sava portreta skicēšanai, savukārt lielie rotaļnieki varēs izmēģināt spēkus, iespējams, sen nespēlētā galda hokeja spēlē kopā ar Pasaules čempionu. Tepat arī tirdziņš, tepat arī takas gar upi vai zālāja spēles - prieks uzkavēties ilgāk!

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Mimīša picas un citi gardumi"

Ēdienkarte: 

 • Malkas krāsnī ceptas picas;
 • Uz ugunskura vārīta soļanka ar mājas maizi;
 • Maizes zupa ar putukrējumu un ogām;
 • Bērnu ēdienkarte – ceptas kartupeļu daiviņas ar desiņām vai nagetiem;
 • Zaķumuižas aroniju ķīseļmorsiņš;
 • Mājas saldējums;
 • Kafija.

Piedāvājuma cena: 

Pica 30 cm – 10 eiro (2-3 personām)

Ugunskura soļanka ar mājās ceptu maizi – 4 eiro

Deserts Maizes zupa Kaucmindes gaumē – 4 eiro

Marinēto / svaigo / grilēto dārzeņu šķīvis ar jogurta krēmu – 4 eiro

Saldējums vafeļu glāzītē – 1,50 eiro

Mājas kafejnīcas darba laiks: 13:00 - 22:00

Pasākuma dienā - Mājražotāju produktu iegāde - malkas krāsnī cepta lauku rupjmaize.
15:00-18:00 - Radošā darbnīca floristikā galda dekoru pagatavošanai ar floristi Ilviju
19:00-20:00 - Mārtiņa ziepju burbuļi
20:00 - multiplikācijas filmas seanss bērniem
21:00 - kino pieaugušajiem - filma ar klasisku vērtību

Lielās Juglas krastā, meža ielokā būs atrodama mājas kafejnīca MIMĪŠA PICAS UN CITI GARDUMI. Te viesi varēs baudīt ne tikai uz vietas malkas krāsnī ceptas picas, kas pats par sevi jau aicināt aicina itālisko garšu cienītājus, bet arī uz ugunskura vārītu zupu un Kaucmindiešu receptēs uzieto maizes zupu ar putukrējumu un ogām. Saimnieki ir sirsnīgi padomājuši arī par bērnu ēdienkarti un izklaides programmu, piedāvājot mazajiem ciemiņiem gan desiņas, gan ziepju burbuļu spēles, gan multfilmas seansu. Pieaugušie varēs papildināt iemaņas floristikā un noskatīties kādu klasiskās vērtībās ieturētu filmu, seansa laikā baudot gan mājas saldējumu, gan aroniju ķīseļmorsiņu.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 "Garšu brauciena" un "Mellenes ar pienu" zaļā filiāle

Ēdienkarte: 

 • Renģu čipsi;
 • Vistas spārniņi BBQ mērcē;
 • Mini burgerīši ar vistas gaļu;
 • Uz ugunskura pagatavota zupa.

Piedāvājuma cena: 12,50 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - 15:00

Pasākuma dienā tiks garantēta jautra mūzika un fiziskas un erudītas atrakcijas (Viktorīna par Latvijas nacionālo virtuvi un vietējiem ražotājiem). 

Volneru ģimene, kas saimnieko "Venēcijās" Lielās Juglas krastos, jeb mājas kafejnīcu dienā MELLENES AR PIENU ZAĻAJĀ FILIĀLĒ ir ne tikai uzņēmīgi saimnieki, bet arī pasākumu organizatori, projekta "Garšu brauciens" organizatori un izbraukuma ēdināšanas pārstāvji. Savu vietu viņi plāno attīstīt kā pasākumu norises vietu gan draugu kompānijām, gan darba kolektīviem. Jau guvuši pieredzi, saimniekojot kafejnīcā "Mellenes ar pienu" Rīgā, saimnieki šajā dienā savus viesus cienās ar ēdieniem no ēdienkartes, kas izveidota sadarbībā ar vietējiem ražotājiem, kas apciemoti projekta "Garšu brauciens" dažādos posmos, un piedāvājumā būs gan vairākas uzkodas - kā reņģu čipsi, vistas spārniņi BBQ mērcē vai mini burgerīši, tā arī uz ugunskura gatavota zupa.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Mellenes ar pienu"

Ēdienkarte: 

Uzkoda:

 • Varavīksnes smēriņi (bagete ar varavīksnes krāsu krēmsiera smēriņu)

Zupa:

 • Priežavotu soļanka ar melleņu smēriņa bageti

Pamatēdiens:

 • “Vien lillā cuciņ”

(Cūkgaļas šašlika iesmiņš melleņu marinādē ar zilo kartupeļu frī un salātiem)

 • Pikantie vistu spārniņi melleņu marinādē

(Grilēti Vistas spārniņi pikantajā melleņu marinādē ar zilajiem kartupeļiem Frī un salātiem)

Deserti:

 • Melleņu pīrāgs
 • Melleņu panna cota
 • Melleņu zupa ar saldējumu 
 • Melleņu sorberts 2
 • Mellenes ar pienu

Dzērieni

 • Kafija
 • Priežavotu pļavu tēja
 • Vēsais melleņu dzēriens 
 • Viena stipra mellenīte (melleņu uzlējums 50 gr) 

Piedāvājuma cena: 

Porciju cena - 0,50-5 EUR

Ieeja ogu dārzā 5 EUR (“ēd cik vēlies”), bērniem līdz 7 g.v. - BEZMAKSAS

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 - 20:00

Ja ogu sezona vēl nebūs noslēgusies, viesiem būs iespēja: doties melleņu pašlasīšanā (11:00-17:00) un iegādāties jau salasītas ogas. Īpašais piedāvājums stādu placī:
11:00 vai 14:00, vai 17:00 lekcija "Iestādi savu melleni pats!" (Mg.Sci. Biol. Agronome, bloga "Dārzniece" autore Jūlija Vilcāne)
12:00 un 15:00 lekcija "Par ziedošu dārzu pavasarī domā jau rudenī!" (puķkopības speciāliste agronome Sandra Mediņa-Tolmane)
13:00 un 16:00 lekcija "Svarīgākais par augļkokiem rudenī savā dārzā" (kokkopis, arborists, augļkopības speciālists Viesturs Dēķens)
11:30-12:00 un 14:30-15:00 un 17:30-18:00 ekskursijas melleņu dārzā.
Radošās darbnīcas ar bērnu rotaļu stūrīti sadarbībā ar "Nometne Mellene". Fotostūrītis "Melleņu gaisma". Lauku labumu mini tirdziņš. Dzīvā mūzika fonā visas dienas garumā. 

Ģimenēm draudzīgā melleņu dārza "Salaspils Mellenes" mājas kafejnīcas MELLENES AR PIENU saimnieki ir padomājuši par plašu un bagātīgi daudzveidīgu ēdienkarti, papildinot to ar sava dārza karalieņu - krūmmelleņu - izmantošanu ēdienos daudzos un dažādos veidos. Ne mazums viesu novērtēs melleņu dažādās garšas kā saldajos ēdienos, tā arī kā piedevu zupai vai vistu spārniņu marinādei. Visburvīgākā un tajā pat laikā visvienkāršākā salduma klasika - Mellenes ar pienu - arī šepat. Arī dzērienu piedāvājums gan silts, gan auksts, gan iekšķīgi sildošs. Vienvārdsakot - jābauda.
Paralēli gastronomiskajiem melleņu vēderpriekiem mājas kafejnīcā MELLENES AR PIENU - izzinoša un vērtīga lekciju sesija par un ap dārziem visas dienas garumā, ekskursijas saimniecībā, melleņu pašlasīšana, bērnu stūrītis un mini tirdziņš, ko pavadīs dzīvās mūzikas izpildījumi, bet tiem, kam gribas vienkārši skaisti - fotostūris "Melleņu gaisma" garšīgam un aicinošam postam soctīklos.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Dzintras dienas ballīte"

Ēdienkarte: 

Uzkodas:

 • Lapu salāti ar sieru un īpašo "'Jaunmuniņu" mērci (veģetārs);
 • Baklažānu-paprikas kārtojums (veģetārs);
 • Iesmiņi ar grilētas gaļas izlasi

Zupas:

 • Dižciltīgā ragaiņa zupa ar sezonas dārzeņiem;
 • Saules ogas zupa (veģetārā)

Pamatēdieni:

 • Garšaugu sviestā cepta arktiskā palija (audzēta Ropažu novadā) ar burkānu biezeni un zaļumu mērci;
 • Sarkanvīnā lēni sutināta ragaiņa gaļa ar krāsnī ceptiem krāsainajiem dārzeņiem

Deserti:

 • Panna cotta ar karameli un sezonas ogām;
 • Vīnā izturēti bumbieri ar vaniļas mērci;
 • Karaliskā siera kūka ar mandelēm, augļiem un ogām

Dzērieni:

 • Atspirdzinošs augļu-ogu dzēriens;
 • Zāļu tēja

Piedāvājuma cena: 3 - 9 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - 18:00

Pasākuma dienā - saimniecības dzīvnieku barošana ar uz vietas iegādājamo bioloģisko pārtiku. Saimniecības produkcijas iegāde. Diskusijas par bioloģisko saimniecību. Izstāde par saimniecības saimnieku vaļasprieku (iespējams). 

Bioloģiskās saimniecības "Jaunmuniņi" vienas dienas mājas kafejnīca DZINTRAS DIENAS BALLĪTE būs gatava iepriecināt savus viesus ar izplānotu un bagātīgu 4 kārtu ēdienkarti. Ja Tavs vārds ir Dzintra, Dzintars vai Dzintara - dubultprieks un maza papildus atlaidīte kabatā. Kafejnīcā savām vēlmēm piedāvājumu atradīs gan veģetārieši, gan gaļēdāji, un, kas ļoti svarīgi - lielākā daļa ēdienu sagatavoti no bioloģiskiem, tepat, tuvākajā apkārtē iegūstamiem produktiem. Maltītes garšās būs sajūtama gan latviskā virtuve, gan Vidusjūras reģiona un Francijas aromātu piesitiens.
Mazajiem ķipariem pie sirds ies saimniecības dzīvnieciņu apskate un pabarošanas iespējas, kamēr pieaugušie varēs iesaistīties diskusijās par bioloģiskām saimniecībām, apskatīt izstādi un nopirkt ko gardu no saimniecības produkcijas. Pilns komplekts ģimenei uz vairākām stundām.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "TVAIKS"

Ēdienkarte: 

 • Zemesriekstu krēmzupa ar čilli;
 • Sklandrauši;
 • Augļu sangrija;
 • Apelsīnu plātsmaize;
 • Armēņu tradicionālais plovs “Shah plovs” (plovs cepts mīklā);
 • Vegānie dārzeņu salāti.

Piedāvājuma cena: 4 - 5 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 - 17:00

Pasākuma dienā tiks rīkota arī rokdarbu radošā darbnīca, sadziedāšanās pie ugunskura, vietējo suvenīru iegāde un DJ tiem, kas paliek uz vakaru. 

Ulbrokas uzņēmīgie un darbīgie jaunieši apvienojušies savā mājas kafejnīcā TVAIKS un piedāvās garšu piedzīvojumu saviem viesiem sadarbībā ar brīvprātīgajiem no Azerbeidžānas. Viņu ēdienkartē būs gan latviešiem, iespējams, mazzināms "Shah plovs", jeb Armēņu tradicionālais plovs, no Spānijas iedvesmoti sagatavota bezalkoholiskā sangrija un apelsīnu plātsmaize, savukārt, latviešu tradicionālo virtuvi pārstāvēs Kurzemes puses sklandrauši Ulbrokas versijā. Šeit būs arī īstenas vegānu leiputrijas cienīgs piedāvājums, jo jaunieši gatavos arī Zemesriekstu krēmzupu ar čili, vegānos dārzeņu salātus un kurkumas dzērienu.
Jaunieši ir pamatīgi piedomājuši arī pie papildus izklaides nodrošināšanas saviem viesiem, tāpēc tieši te būs iespējams izmēģināt jaunas prasmes rokdarbu darbnīcā, izdziedāties pie ugunskura un iegādāties vietējos suvenīrus. Vakara daļas viesus izklaidēs DJ ar savu muzikālo setu.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Wraps & Waffles"

Ēdienkarte: 

 • Četru sieru vraps ar dārzeņiem;
 • Vafeļuburģeris ar krēmsieru, banānu, zemeņu mērci;
 • Siera bumbiņas ar ķiploku mēci;
 • Piena-saldējuma kokteilis ar augļu sīrupu.

Piedāvājuma cena: 3-6 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12:00 - 20:00

Salaspils ģimenes uzņēmums, kafejnīca WRAPS & WAFFLES, kas ir jaunpienācēji Salaspils uzņēmēju rindās, taču ēdināšanas biznesā darbojas jau 6 gadus, iznesīs savu gardo piedāvājumu ārpus telpām, savā terasē, lai tā augsti novērtētās garšas un kvalitāti ļautu izbaudīt arī savas mājas kafejnīcas viesiem. Papildus visas dienas garumā fonā skanēs arī mūzika. 

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Love de Foudre"

Ēdienkarte: 

 • Zefīra izstrādājumi

Piedāvājuma cena: 5 - 25 EUR

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - 18:00

Ullas Jansones glīti iepakotie, noformētie pasteļkrāsu zefīra ziedu pušķi sociālajos tīklos ir izpelnījušies ne mazums apbrīnas vērtus komplimentus no potenciālajiem un esošajiem pircējiem. 4.septembrī Ulla savus zefīra meistardarbus iznesīs ārā un izrādīs savā zefīru našķu paradīzē - Mājas kafejnīcā LOVE DE FOUDRE un iekārdinās savus viesus ar savu skaistumu un saldo garšas kārpiņu palutināšanas iespēju.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Saldumu paradīze"

Ēdienkarte: 

 • Porcionēts deserts “Medus kūka”;
 • Porcionēts deserts “Sarkanais samts”;
 • Musa kūciņas ar augļu-ogu pildījumu;
 • Marmora cepumu izlase;
 • Dzērieni: mājas limonāde, kafija.

Piedāvājuma cena: 2,5 EUR (jebkurš saldums)

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - 18:00

Būs iespējama mājas ingvera cepumu iepakojumu iegāde. Dienas laikā - fona mūzika dārzā. 

Mājražotāja Jeļena Dmitračenoka ir īstena saldumlietu burve, kas ikdienā nodarbojas ar mājas ingvera cepumu cepšanu no īsta (vietējā) medus un sviesta, ar cukura glazūru uzzīmējot uz cepumu virsmas visdažādākos tēlus un tematiskas vizualizācijas. Mājas kafejnīcu dienā Salaspilī savā kafejnīcā SALDUMU PARADĪZE Jeļena atrādīs, aicinās nobaudīt un iegādāties arī citus savus gatavotos, tiešām izsmalcinātos desertus. Un protams, ka būs iespējams iegādāties līdzņemšanai arī apēdamos mākslas darbiņus - īpašā dizaina cepumus.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Pūkas & Kūkas"

Ēdienkarte: 

 • franču makarūni
 • saldās un sāļās tartes
 • kūkas, maizītes, cepumi
 • šokolādes izstrādājumi
 • kafija, tēja, ogu ķīselis.
  Tiks piedāvāts plašs konditorejas izstrādājumu klāsts, konkrēti izstrādājumi būs zināmi pasākuma dienā vai īsi pirms tās. 

Piedāvājuma cena: 0.5 - 3 EUR par izstrādājumu 

Mājas kafejnīcas darba laiks: 10:00 - 18:00

Mājas kafejnīcas pasākuma dienā būs arī labdarības tirdziņš: keramika, hand-made atklātnītes, adītas rotaļlietas, gleznas. 

PŪKAS UN KŪKAS savu mājas kafejnīcu ir saorganizējuši, piedaloties draugu kompānijai, kas sastāv no 20 ģimenēm ar bērniem. Viena no draudzības virstēmām, kas vieno šo kuplo draugu pulku jau 15 gadus, ir kulinārija. Savā mājas kafejnīcā pa dienu nopelnītie līdzekļi tiks pārvirzīti labdarības mērķim, kādai ģimenei, kurai nepieciešams atbalsts un palīdzība. Lai nodrošinātu papildus ienākumus savam labdarības mērķim, PŪKAS UN KŪKAS organizēs arī nelielu savu ģimeņu lokā tapušo tirdziņu.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "Balandiņu medus"

Ēdienkarte: 

 • Zupa -  Z-upīte tomātu krastos”  Uz ugunskura gatavota kūpinātas gaļas tomātu – pupiņu zupa vai aukstā tomātu zupa jeb gaspačo Balandiņu gaumē (atkarībā no laikapstākļiem) - 3 eur;
 • Otrais ēdiens –   “Leiputrija vafelē”  Sāļā vafele, gatavota no cietā siera, lauku olām ar bekona un bio griķu miltiem un bekona šķēlīti un sezonas dārzeņu salātiem ar sinepju-medus mērci - 4 eur;
 • Saldais nr 1 –  “Medus kāre” -  Mājas meduskūka, gatavota no Balandiņu medus un svaigiem ziedputekšņiem, jogurta, lauku olām un auzu miltiem - 2,50 eur;
 • Saldais nr 2 –   “Čia kāre” - čia deserts ar auzu pienu, zemeņu musu, krēmveida medu un sezonas ogām un augļiem - 2 eur;
 • Dzēriens –  “Kombu- ča-ča-ča”  -  mājas kombuča augļu un medus fermentācijā vai zāļu tēja, kafija - 1 eur

Piedāvājuma cena: 3-4 EUR par porciju

Mājas kafejnīcas darba laiks: 11:00 - 20:00 

Pasākuma dienā - stāsts par bitēm un medu, un ieskatīšanās bišu stropā (labvēlīgu apstākļu gadījumā), bezmaksas Balandiņu medus produktu degustācija un iegāde, stāsts par Salaspils evaņgeliski luterisko baznīcu, ekskursija baznīcā ar iespēju uzkāpt baznīcas tornī, kā arī iespēja apskatīt Agneses Brūveres- Alpes gleznu izstādi baznīcas iekštelpās (ja epidemioloģiskā situācija to ļaus). 

Čakli kā pašu bitītes ir BALANDIŅU MEDUS mājas kafejnīcas saimnieki, kas sarūpējuši saviem viesiem pilnu komplektu ar vēderprieku gardumiem kā arī piedāvā kvalitatīvu izzinoši-izklaidējošu programmu savā mājas kafejnīcā, ko ar bišu un baznīckunga svētību iekārtojuši Salaspils Mārtiņa Lutera baznīcas pagalmā. Viesi aicināti nobaudīt gan z-upīti tomātu krastos, gan īstenu leiputriju sāļajā vafelē, tāpat arī divas desertu kāres. Ēdienkartē padomāts un piedomāts par medus izmantošanu receptēs. Izklaides programma būs interesanta gan ģimenēm ar bērniem, kam interesē bišu dzīve, gan kultūrvēstures cienītājiem - iepazīstoties ar baznīcas stāstu un ekskluzīvu iespēju uzkāpt tās tornī. Bezmaksas Balandiņu medus produktu degustācija ar iespēju to iegādāties.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
N/A

04.09.2021 Mājas kafejnīca "BABYLONFOOD"

Ēdienkarte: 

 • Pica ar Creme Fresh (ar šķiņki, sieru un cherry tomātiem, salami);
 • Panceroti ar sieru.

Piedāvājuma cena: 1 EUR degustācija, 6-9 EUR pica, 3-4 EUR panceroti

Mājas kafejnīcas darba laiks: 12.00 - 21.00

Mājas picērijas dienas piedāvājums iepriecinās tos viesus, kas apmeklēs BABYLOON FOOD Salaspilī, kas šai dienai būs sagatavojuši speciālās picas un pancerotu piedāvājumu. Picas ir gatavotas pēc īstām itāļu picas receptēm. Būs iespējama arī atsevišķu picas gabalu iegāde, ja vesela pica liekas uzreiz pārāk liels kumoss, un ja nu viesi plāno paviesoties arī citās kafejnīcās un pataupīt vēderus citiem kārumiem.

Lasīt pilnu akcijas piedāvājumu ...
Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
Šī informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.