Ar laivu

Ūdenstūrismam izmantojamo upju garums Latvijā pārsniedz vairākus simtus kilometru, bet ceļojumi var tikt organizēti arī jūrā un ezeros. Gan pavasara palos vai ievziedu laikā, gan vasarā, gan rudens lapu zeltā katra upes sniedz izjūtu ziņā atšķirīgu baudījumu. Daudzu upju dziļo senieleju krastos paceļas skaistas smilšakmens klintis. Upju krastos ir piknika vietas, kur var sagatavot ēdienu un atpūsties, vai celt telti. Laivu braucieni var ilgt dažas stundas vai tā var būt aktivitāte garākam ceļojumam Baltijas valstīs. Ne visi ceļojumi ir pieejami latviešu valodā, tāpēc, iesakām Baltijas apceļošanas idejām skatīt arī šo lapu angļu vai vācu valodās.

  • Dotās cenas parasti ietver laivu īri, vai ir norādītas atsevišķi. Arī laivu veids ir aprakstīts pie katra ceļojuma.
  • Naktsmītnes vienmēr ir izvēlētas tuvu ūdenim. Naktsmītnes saimnieks parūpēsies arī par drošu laivu novietošanu un transportēšanu.
  • Pēc rezervācijas nosūtīsim Jums precīzu ceļojuma programmu ar datumiem, kā nokļūt uz naktsmītnēm un Jūsu pasūtījuma apstiprinājumu visiem Jūsu apmaksātajiem pakalpojumiem.
  • Pirms ceļojuma nosūtīsim Jums arī atbilstošo ceļa aprakstu ar apskates vietām, ieteikumiem, kur paēst un kartēm. Skatiet ceļa aprakstu te (pdf file).
  • Mēs varam izstrādāt ceļojumu pēc jūsu individuāla pasūtījuma, ņemot vērā Jūsu vēlmes, fizisko sagatavotību un ceļojuma mērķi. Jūs varat pasūtīt arī tikai maršruta aprakstu, bez papildu pakalpojumiem (tā cena ir no 35,-EUR). Brauciena kopējās izmaksas atkarīgas no Jūsu izvēlētajām naktsmītnēm un citiem papildu pakalpojumiem.
Kas ir ceļo pats?

Ceļojumu maršruti laivotājiem

Piedāvājam vairākus 1 dienas maršrutus laivošanai nacionālajos parkos, dabas parkos un citās dabas vietās.

Apkārt Kolkas bākai Latvija, Slīteres NP 1 diena (~3-4 h)
No Jaunķemeriem līdz Klapkalnciemam Latvija, Ķemeru NP 1 diena (~ 4 h)
No Kandavas līdz Rendai Latvija, Abavas ieleja 1 diena (~ 9-10 h)
Laivotājiem Dviete palos Latvija, Dvietes paliene 1 diena (~ 2-4h)
No Tūjas līdz Salacgrīvai Latvija, Ziemeļvidzeme 1 diena (~2-4h)