Atpūta laukos
EU

Labsajūtas tūrisms - Klusums un miers

Brīvdienu mājas, kur var izbaudīt mieru, klusumu un apkārtējās dabas burvību. Tās ir vietas, kur pabūt ar sevi, nošķirtībā no burzmas un ikdienas kņadas. Nereti ap mājām ir skaistas ainavas un dažādas iespējas baudīt dabu - takas, skatu vietas, u.c. Iespēju robežās, brīvdienu mājas ir nošķirtas no saimnieka vai citiem viesiem.

Labsajūtas piedāvājumu skatiet pa katras vietas specializācijas informācijas.

Pārskats Detaļas
N/A
Latvija
no 400 - 480 EUR / ned.

JAUNBRENGUĻI - DZELTENĀ MĀJA

Ābeļdārza malā brīvdienu māja ar kamīnzāli un pirti.  Šeit var izbaudīt mierīgu atpūtu – pastaigas mežā, relaksāciju pirtī, peldi dīķī, laiski zvilnēt zaļā zālītē, makšķerēt, izbraukt ar laivu pa Gauju, vai vienkārši pasēdēt uz terases.

Klusums un miers   Viesi6   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas80   Sezona1-12   Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Interneta pieslēgums
N/A
Latvija

Sporta un Atpūtas parks "PĪLĀDŽI"

Stelpes pagastā, Vecumnieku novadā, 60 km attālumā no Rīgas un 20 km attālumā no Lietuvas robežas pie autoceļa Rīga-Skaistkalne atrodas Sporta un atpūtas parks „Pīlādži”.

Vieta 25 ha platībā ar sakārtotu, sakoptu vidi un infrastruktūru, atbilstoši Pasaules un Eiropas līmeņa motokrosu, sporta un kultūras pasākumu organizēšanai līdz 25000 apmeklētāju skaitam. Teritorijā ir parks, apstādījumi, mežs 9 ha platībā ar pastaigu ceļiem 2.5 km garumā, sakopts dīķis ar peldvietām, auto stāvlaukumi 1000 automašīnām, sporta laukumi (volejbola, basketbola un futbola), motociklu mazgātava, stacionāri ēdināšanas un tirdzniecības punkti izbraukuma tirdzniecības organizēšanai, stacionāri teritorijas nožogojumi 1200 m garumā, piebraucamie ceļi, divas lielas stacionāras skatuves – Meža un Pļavas, visā teritorijā dzeramā ūdens hidranti, elektrības pieslēgumi, naktī izgaismota teritorija 10 ha platībā un Wi-Fi brīvpiekļuves pieslēgumi. Problēmas nerada iebraukt arī ar lielajiem tūristu autobusiem.

Ir piejama teritorijas īre dažādiem pasākumiem, kā piemēram sporta spēlēm, kāzām, bērnu ballītēm, banketiem u.c. Iespējama arī telts noma -  (31m x 11m). Teltī ir iebūvēta skatuve, bāra lete un blakus kafejnīca.

Aktīvās atpūtas piekritējiem pieejama motokrosa trases izmantošana (nepieciešams savs motocikls un inventārs), peldvietas, laivu un supu noma, sporta laukumi un citas aktivitātes.

 

Svinības   Klusums un miers   Bērniem un jauniešiem   Aktīvā atpūta   Semināri   Laivošana   Viesi1   Guļamistabas1   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Pieejams cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem individuālus apmeklētājus
N/A
Latvija
no 130 EUR / nakts 600 EUR / ned.

PIEŠUPĪTE

Pakalpojums:

 • Labi aprīkota guļbaļķu brīvdienu māja (un pirts māja) „Piešupīte” gleznainā Daugavas krastā.

Vieta:

 • Labiekārtota teritorija Daugavas krastā 1,5 ha platībā ar ieskautām savvaļas puķu pļavām.
 • Pāri upei neskarts Daugavas krasts ar Avotiņkalnu.
 • Labas makšķerēšanas vietas un skaista vieta dabas mīļotājiem pie Daugavas ar putnu dziesmām.
 • Meditācijai laipa pie Daugavas, neaizmirstami saules rieti Daugavas krastā.
 • Labiekārtota peldvieta, guļamtīkli atpūtai, ugunskura vieta, grilēšanas piederumi.
 • Atpūtniekiem tiek piedāvāti sezonas zaļumi, ogas no dārza, gaiļbiksīšu un piparmētru tēja un pirts atslodzei.
 • Netraucēta atpūta, saimnieku neiejaukšanās ( jeb rūpes neuzkrītošas).
 • Mājā pieejama informācijas materiāli par apkārtnes objektiem, maršruti, kontakti.
Makšķerēšana   Klusums un miers   Skaisti skati   Viesi6 (2)   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas110   Sezona5-10  
N/A
Latvija
no 60 EUR / nakts

Zirgu sēta KLAJUMI

   

"Klajumus" ieskauj Daugavas Loku dabas parka apkārtne. Viesiem tiek piedāvāta nakšņošana trīs mājiņās. Viesiem ir pieejamas izjādes ar zirgiem. Atrodas 2 kilometru attālumā no Kaplavas un 5 kilometru attālumā no Latvijas - Baltkrievijas robežas. Krāslavas pilsēta ir 10 kilometru attālumā.

Klajumu brīvdienu namiņš – 9 vietas. Mājas jumta stāvā ir guļamzona, savukārt pirmajā stāvā ir virtuve ar kamīnu, trauki un citi piederumi ēdiena gatavošanai un ēšanai, zāļu tēja un dabīgā kafija, ledusskapis, radio un CD atskaņotājs, duša un pirts. Blakus ir sausā tualete. 

Klajumu Ķemeru brīvdienu māja. Koka guļbūve virtuvi, guļamistabu, labierīcībām.

Klajumu Ganiņu brīvdienu namiņš. Trīs istabas, virtuve, labierīcības. Namiņš piemērots arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Kopš 2018. gada renovētajā ēkā darbību uzsāka "Klajumu ķēķis", kur, pēc iepriekšēja pasūtījuma, var nogaršot Latgales kulinārā mantojuma ēdienus.

Aktīvā atpūta   Izjādes   Klusums un miers   Daba veselībai   Viesi9   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas275   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Latvija
no 50 EUR / nakts

PIEKŪNI

Vai būsiet draugu pulkā, ar ģimeni vai tikai divatā, Piekūnos kā viesi būsiet tikai jūs un netraucēti varēsiet baudīt nošķirtību apmēram kilometra apkārtnē.

Makšķerēšana   Pirts procedūras   Slēpošana   Aktīvā atpūta   Klusums un miers   Viesi9   Guļamistabas1   Attālums no valsts galvaspilsētas160   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija
no 77 EUR / nakts

EZERKRASTI

Brīvdienu mājas saimnieki tic, ka cilvēki, kas novērtē dabas skaistuma spēku, labprāt izvēlēsies arī skaistu cilvēka sakārtotu vidi. Tādēļ brīvdienu mājas projektētas atbilstoši labākajiem mūsdienu arhitektūras paraugiem un iekārtotas, domājot par ikvienu detaļu. Papildu baudījumu sniedz mājas atrašanās ezera krastā.

Makšķerēšana   Klusums un miers   Viesi6 (2)   Guļamistabas3 (2)   Attālums no valsts galvaspilsētas129   Sezona3-10   Interneta pieslēgums Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

JOSTI

Atpūtas nams atrodas ainaviskā vietā, meža ielokā, prom no ikdienas trokšņa un steigas. Sakoptā lauku viensētā varēsiet pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu, atpūsties vieni vai kopā ar draugiem un radiem, svinēt svētkus un baudīt dabu, kļūt par daļu no tās. Ir iespējas apmeklēt pirti, iet ziedu kubulā, peldēt, makšķerēt, noķerto lomu pagatavot uz ugunskura, no torņiem vērot muflonus, stirnas un dzērves, izstaigāt dabas taku vai neko nedarīt un vienkārši būt. Atpūtas namā atrodas zāle svinībām, ēdamistaba un virtuve, garderobe, trīs numuriņi ar labierīcībām nakšņošanai. Vajadzības gadījumā organizējam ēdināšanu un pasākumu nodrošināšanu.

Klusums un miers   Svinības   Dzīvnieku vērošana   Viesi30 (6)   Guļamistabas6   Attālums no valsts galvaspilsētas70   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Latvija

Liepupes muiža

Liepupes muižu ieskauj 3,5 ha liels ainavu parks, kas atrodas blakus ezeram. 
Nesteidzīgus atpūtas mirkļus muižas parka šūpuļtīklos vai pastaigas muižas parkā.
Ir iespēja gleznot uz molberta muižas parkā.

SPA laukos   Klusums un miers   Pie jūras   Svinības   Semināri   Aktīvā atpūta   Viesi48 (16)   Guļamistabas16   Attālums no valsts galvaspilsētas73   Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums SPA
N/A
Latvija

EZERPRIEDES

Darba dienās ļoti kluss un mierīgs, lai baudītu dabu un dabas skaņas

Ar kājām   Klusums un miers   Sēņošana   Skaisti skati   Makšķerēšana   Laivošana   Svinības   Putnu vērošana   Dzīvnieku vērošana   Viesi40   Guļamistabas11   Attālums no valsts galvaspilsētas130   Sezona5-10   Atlaide bērniem 50% Interneta pieslēgums Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Latvija
no 60 - 150 EUR / nakts

Jaunlīdumnieki

Brīvdienu māja "Jaunlīdumnieki" atrodas Sudas upes stāvkrastā, ar skaistu skatu uz upi, kas paveras no namiņa 2. stāva. Upes tuvums ļauj baudīt dažādas izklaides ūdens tuvumā - peldēšanās labiekārtotā peldvietā, makšķerēšana, laivu noma - smailītes, kanoe laivas, SUP dēlis.

Brīvdienu mājas 1. stāvā pieejama dzīvojamā istaba ar kamīnu un virtuves stūrīti, 2. stāvā atrodas guļamistaba ar ērtu divguļamo gultu un 2 izvelkamajiem dīvāniem. Namiņā atrodas arī pirts ar elektrisko krāsni, tiek piedāvāts pirts rituāls ar zinošu pirtnieku. Pieejamas 2 atsevišķas telpas tualetei un dušai.

Āra teritorijā ir izveidots patīkams dārza stūrītis ar dārza mēbelēm, kur pēc savas izvēles varēsiet pusdienot, sauļoties vai vienkārši atpūsties.

Tuvumā atrodas vairāki interesanti apskates objekti - Mālpils muiža, Mālpils pienotava, Skulmju dzimtas mājas un dabas taka gar Mergupi un velomaršruts (36 km), kas iepazīstina ar Mālpils novada popolārākajiem apskates objektiem.

Klusums un miers   Makšķerēšana   Viesi4 (4)   Guļamistabas1   Attālums no valsts galvaspilsētas60   Sezona1-12  
N/A
Latvija
no 70 EUR / nakts

LĒVERI

«Lēveri» ir vieta, kur aizvērt acis, apturēt domas un atvērt sirdi! Viesu nams ir ekoloģiska guļbūve, kas atrodas skaistā vietā - Valgalciemā tikai 400m attālumā no Jūras! Teritorijā ir divi dīķi un apkārt mājai atrodas ogām un sēnēm bagāti meži.

Klusums un miers   Pie jūras   Pirts procedūras   Viesi8 (2)   Guļamistabas4   Attālums no valsts galvaspilsētas125   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija
no 50 EUR / DBL

Ziedkalni

Neliela guļbaļķu mājiņa meža ielokā, Slīteres nacionālā parkā, 7 km attālumā no jūras. Apkārtnē var sēņot un ogot.  Dārzeņi, augļi un garšaugi pieejami no pašu dārza. 

Pirts procedūras   Klusums un miers   Putnu vērošana   Velo   Makšķerēšana   Viesi8 (4)   Guļamistabas4   Attālums no valsts galvaspilsētas130   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums Nepieciešama iepriekšēja pasūtīšana
N/A
Latvija

GUNGAS

Priežu meža ieskautas guļbaļķu mājiņas ļaus relaksēties, un pavadīt dienu mierā un klusumā.

Svinības   Bērniem un jauniešiem   Makšķerēšana   Klusums un miers   Semināri   Pirts procedūras   Laivošana   Viesi65 (12)   Guļamistabas19   Attālums no valsts galvaspilsētas25   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums
N/A
Latvija
no 150 EUR / nakts

DZIRNAVAS

Pastaigas, pikniki, izbraucieni pa apkārtni ar velosipēdiem, makšķerēšana, ogošana, sēņošana tuvējā apkārtnē, dabas un dzīvnieku vērošana.

Svinības   Klusums un miers   Makšķerēšana   Aktīvā atpūta   Slēpošana   Viesi9 (2)   Guļamistabas4   Attālums no valsts galvaspilsētas135   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Interneta pieslēgums Iespējams pasūtīt maltītes
N/A
Latvija

Rika Zoo

Rika ZOO pieejamas dažādas aktivitātes ikvienam. Saimniecībā iespējams ne tikai baudīt skaisto dabas ainavu, bet arī apskatīt alpakas, ar kurām kopā var pastaigāties pa gleznainajiem Piebalgas pakalniem. Tās atrodas lielā nožogotā teritorijā un tās iespējams pabarot un redzēt dzīvojot dabā.

Rika ZOO piedāvā arī pastaigu ar basām kājām pa Dzīvības taku, iespēju bērniem pavadīt laiku nelielajā interaktīvajā spēļu laukumā, kā arī izbaudīt pēdu masāžu alpaku aplokam blakus esošajā dīķī, ieliekot kājas ūdenī un ļaujot zivīm skrubināt pēdas.

Dzīvnieku vērošana   Bērniem un jauniešiem   Klusums un miers   Attālums no valsts galvaspilsētas141   Sezona1-12   Pieņem tūristu grupas Pieņem individuālus apmeklētājus Vieta ar konkrētu darba laiku, kas jānoskaidro iepriekš
N/A
Latvija

EZERKLABI

Brīvdienu māja 42 ha īpašumā - klusā, ainaviski skaistā vietā, mežu, pļavu un ūdeņu ielokā. Šeit ir ideāla vieta mierīgai ģimenes atpūtai, pastaigām mežā, sēņošanai, makšķerēšanai un dzīvās dabas vērošanai.

Klusums un miers   Slēpošana   Viesi4   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas75   Sezona1-12   Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
N/A
Latvija

MAZIRBES DZELMES

Brīvdienu mājas valdzinājums slēpjas mierā un klusumā, kas valda šajā apvidū. Šeit dienu un nakti ir dzirdamas ne tikai jūras šalkas, bet arī putnu dziesmas un meža skaņas. Šī ir vieta, kur izbaudīt klusumu.

 • Aizliegts lietot mūziku pastiprinošas iekārtas ārpus ēkām
 • Aizliegts trokšņot vai jebkādā citā veidā traucēt mieru laikā no plkst. 22.00- 8.00
Nacionālais parks Pie jūras   Klusums un miers   Viesi4 (2)   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas175   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Saules mājas Kolkasragā

Ekoloģiska, egles koka mucveida būve, kas novietota jūras krastā. Gulta novietota pie loga, lai radītu romantikas un dabas tuvuma sajūtas. Lieliska vieta saulrieta un saullēkta vērošanai, kā arī jūras tuvuma baudīšanai.

Pie jūras   Klusums un miers   Viesi2   Guļamistabas1   Attālums no valsts galvaspilsētas154   Sezona5-9   Iespējams pasūtīt maltītes Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Piedāvā naktsmītni
N/A
Latvija

Abulkrastu pirts

Klusā skaistā lauku viensētā, 12 km no Valmieras iespējams izbaudīt latvisko pirts rituālu, dažādas SPA pirts procedūras, masāžas (klasisko, ārstniecisko, medus u.c.) Procedūras laikā ir iespējams klausīties relaksējošu mūziku. Pēc procedūras piedāvā, piemājas teritorijā vāktas, ekoloģiski tīras augu tējas. Pieejams apkurināms āra kubuls, šūpoles, bērniem rotaļu laukums un radošās darbnīcas atbilstoši gadalaikam.

Skaisti skati   Pirts procedūras   Klusums un miers   SPA laukos   Attālums no valsts galvaspilsētas125   Pieņem tūristu grupas Nepieciešama iepriekšēja pasūtīšana
N/A
Latvija
no 250 EUR / nakts 50 EUR / DBL

EGLAINES

Viesu māja Gaujas Nacionālajā parkā, Amatas upes stāvajā krastā, meža ielokā. Skaista daba, tīrs gaiss, klusums un putnu dziesmas. Ēka celta no dabīga materiāla – vietējiem dolomīta blokiem. 

Makšķerēšana   Svinības   Slēpošana   Semināri   Klusums un miers   Viesi14 (22)   Guļamistabas2   Attālums no valsts galvaspilsētas80   Sezona1-12   Iespējams pasūtīt maltītes Interneta pieslēgums
N/A
Latvija

MŪSMĀJAS SAULKRASTOS

20 gs. 30-tajos gados celta zvejnieku koka māja, kas atjaunota un mākslinieciski iekārtota. Mājā ir izstādītas oriģinālās gleznas, daļu no tām iespējams iegādāties. Pie mājas ir terase un dārzs.

Klusums un miers   Pie jūras   Viesi6   Guļamistabas3   Attālums no valsts galvaspilsētas45   Sezona1-12   Piedāvā naktsmītni Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Interneta pieslēgums
N/A
Latvija

LŪĶI

Lūķi ir sena lauku sēta Jūrkalnē. Viesiem piedāvā istabas mājā, klētī, namiņos dārzā, pirtī. Viss ir kā senāk, bet var justies kā mājās! Spēles gan pieaugušajiem, gan bērniem. Plaša informācija tuvāko un tālāko apkārtni.
Botāniskā   Sēņošana   Aktīvā atpūta   Velo   Ar kājām   Pie jūras   Putnu vērošana   Dzīvnieku vērošana   Skaisti skati   Klusums un miers   Viesi12   Guļamistabas5   Attālums no valsts galvaspilsētas200   Sezona5-9   Atlaide bērniem 50% Piedāvā naktsmītni Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus
EU

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība

The sole responsibility of this publication lies with the author. The European Commission is not responsible for any use that may be made of the information contained therein