Country Holidays

Ar slēpēm

Pirmais sniegs Baltijas valstīs parasti uzsnieg novembrī, bet īstā slēpošanas sezona sākas tikai ap Ziemassvētkiem un turpinās līdz pat marta beigām. Vidējā gaisa temperatūra ziemā ir -2 C0, aukstākais mēnesis – janvāris. Vissniegotākā Baltijā ir Igaunijas Dienvidu un Latvijas Ziemeļaustrumu daļa – tur atrodas arī populārākie slēpošanas kalni un apvidus slēpošanas trases. Šajos apvidos ir labiekārtotas dažādas sarežģītības pakāpes slēpošanas trases ar pacēlājiem, apgaismojumu un sniega lielgabaliem. Netālu atrodas kafejnīcas un inventāra nomas punkti, kur iespējams izīrēt gan slaloma, gan distanču slēpes, zābakus un sniega dēļus, kā arī slēpošanas apģērbu.

"Lauku ceļotājs" piedāvā šādas slēpošanas brīvdienas
Distanču slēpošanas brīvdienas Gaiziņa apkārtnē 3 dienas
Kalnu slēpošanas brīvdienas Cēsu apkārtnē 3 dienas
Kalnu un distanču slēpošanas brīvdienas Igaunijā Otepes apkārtnē 3 dienas
Pa lībiešu ciemiem jaunums Latvija, Slīteres NP 1 diena
No Jaunķemeriem līdz Klapkalnciemam jaunums Latvija, Ķemeru NP 1 diena (~ 2-4 h)
"Lauku ceļotājs" piedāvā arī citas mājas, kas atrodas labiekārtotu slēpošanas kalnu vai apvidus slēpošanas trašu tuvumā. Skatieties šeit.

Ja vēlaties, lai iesakām piemērotākās naktsmītnes Jūsu izvēlētajā maršrutā un norezervējam tās, sazinieties ar mums. Pēc pieprasījuma izstrādājam arī individuālus ceļojumu maršrutus pa Latviju, Lietuvu un/vai Igauniju. Maršruta izstrādes cena - 15-40 Ls, atkarībā no garuma un specifikas. Ja savu ceļojumu tomēr labprātāk organizējat pats, noderīgu informāciju atradīsiet mūsu ceļvežos un kartēs.


Informācija & rezervēšana - tel: +371 67617600, e-pasts: lauku@celotajs.lv