Country Holidays

Ar kājām

Baltijā ir izveidotas daudzas dabas, izziņas un mācību takas, kuru mērķis ir iepazīstināt ar apkārtnes "vērts redzēt" vietām. Lieliskas takas izstaigājamas nacionālo parkos un citās īpaši aizsargājamās dabas teritorijās. Gaujas Nacionālā parkā vien kājāmgājējiem veidoto taku garums pārsniedz simts kilometrus. Ja gribas ko neredzētāku - jāņem tālskati un jādodas uz kādu putnu vērošanas vietu pavasara vai rudens migrāciju laikā. Droši, ka redzēsiet ne vienu vien retumu!

Individuālie maršruti kājāmgājējiem

Pa dabas takām Saaremaa un Hiiumaa salās
Igaunija
4 dienas
Kolkasraga aplis
Latvija, Slīteres NP 1 diena (~1-2 h)
Iepazīsti Mazirbi
Latvija, Slīteres NP 1 diena (~4 h)
Ar kājām pa Lībiešu ciemiem
Latvija, Slīteres NP 1-2 dienas
Gar Zaļo kāpu
Latvija, Ķemeru NP 1 diena (~3-4 h)
No Jaunķemeriem līdz Klapkalnciemam
Latvija, Ķemeru NP 1 diena 
Ķemeri - vēsturiskais kūrorts
Latvija, Ķemeru NP 1 diena (~3-4 h)
Gar Vidzemes akmeņaino jūrmalu
Latvija, Ziemeļvidzeme 1 diena (~ 7h)
Botānikas tūre kājāmgājējiem
Latvija, Ziemeļvidzeme 1 diena (~ 7h)

Idejas brīvdienu izbraucienam vai pārgājienam pa Latviju atradīsiet Dabas taku kartē. Tajā atzīmēta 101 vieta - dabas takas, skatu torņi, savvaļas dzīvnieku aploki, pilskalni, dižkoki, u.c. Par katru vietu kartē ir apraksts, fotoattēls un, kur iespējams, kontaktinformācija.

Ja vēlaties, lai iesakām piemērotākās naktsmītnes Jūsu izvēlētajā maršrutā un norezervējam tās, sazinieties ar mums. Pēc pieprasījuma izstrādājam arī individuālus ceļojumu maršrutus pa Latviju, Lietuvu un/vai Igauniju. Maršruta izstrādes cena - 15-40 Ls, atkarībā no garuma un specifikas. Ja savu ceļojumu tomēr labprātāk organizējat pats, noderīgu informāciju atradīsiet mūsu ceļvežos un kartēs.


Informācija & rezervēšana - tel: 67617600, e-pasts: lauku@celotajs.lv