EU

Pieredzes apmaiņas brauciens Kurzemes reģionā

24.10.2023

Lauku ceļotājs no 18. līdz 20. oktobrim projekta "Pamatzināšanu uzlabošana tūrismā ieinteresēto personu vidū aizsargājamās dabas teritorijās ilgtspējīgākam tūrismam Ziemeļvalstu – Baltijas reģionā" ietvaros organizēja pieredzes apmaiņas braucienu tūrisma uzņēmēju pārstāvjiem no Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas.


Tā laikā bija iespēja iepazīt un apmainīties ar pieredzi septiņās vietās Kurzemes pusē, uzzinot vairāk par Zaļo sertifikātu – videi un dabai draudzīgas saimniekošanas principiem un ieguvumiem. Apmācību brauciena laikā tika apmeklētas šādas vietas: brīvdienu mājas “Ragaciema Skadiņi”, Abavas Vīna darītava, šitakē sēņu audzētava un viesu māja "Garīkas", strausu un kazu audzētava "Nornieki", Kuldīgas Lauku labumu veikaliņš, lauku sēta “Indāni” un restorāns “Neptūns”. Tāpat dalībnieki nogāja nelielu posmu no Mežtakas pārgājienu maršruta Kuldīgā, kas izlokas pa Kuldīgas pastaigu taku gar Ventu. Četrām no apmeklētajām vietām ir nacionālais ekosertifikāts “Zaļais sertifikāts”, bet viena no tām - šī gada “Zaļā sertifikāta” pretendents.


Смотреть другие новости

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or EACEA. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.