Atpūta laukos
Interreg V-A — Estonia–Latvia

Apvienotajā seminārā Vidzemē tiksies latviešu un igauņu uzņēmēji

14.11.2019

2019. gada 25. un 26. novembrī apvienotajā praktiskajā seminārā - meistarklasē "Fermentēti ēdieni, interjera dizains un galda dekorācijas" tiksies latviešu un igauņu uzņēmēji - ēdināšanas un tūrisma pakalpojumu sniedzēji. 


 

Semināra pirmajā dienā igauņu uzņēmēji viesosies krogā "Sidrabiņi", kur uz pusdienām aicinās saimnieks Kaspars Bite, pēc tām iepazīstinot arī ar gaļas veikaliņu. Par interjera dizainu un galda dekorēšanu stāstīs un praktisku darbošanos vadīs viesu nama "Ārpus laika" saimniece Ilze Bērziņa un māksliniece Ilze Krastiņa. Veidojot interjeru dažādos Latvijas restorānos un kafejnīcās, māksliniecei Ilzei gūta lieliska pieredze un zināšanas par koncepta nozīmi interjerā, ar kurām viņa dalīsies arī ar uzņēmējiem. Dienas noslēgumā, viesojoties "Turkalnes muižas" alus, vīna un sidra degustāciju darbnīcā, tiks degustēti dažādi dzērieni un vietēji darinātie aizdari. 

Nākošajā dienā, 26. novembrī, igauņu uzņēmējiem pievienosies arī latviešu pārstāvji, lai kopīgi piedalītos meistarklasē "Fermentēto ēdienu piedevas". Diena iesāksies Rīgas Centrāltirgū, kopā ar pavāriem Mārtiņu Sirmo un Artūru Trinkunu. Kopīgi iegādāsimies fermentētus produktus ēdienu gatavošanai. Turpinājumā meistarklasē kopā ar pavāriem, iekļaujot nopirktos fermentētos produktus, tiks pagatavoti dažādi ēdieni, kuri vēlāk tiks baudīti 3 pavāru restorānā. 

>>>Plašāku pasākuma programmu skatīt šeit.

Projekts “Livonijas kulinārais ceļš” īstenots “Interreg Estonia-Latvia” programmas ietvaros no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 


Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.