Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

"Lauku ceļotāja" biedru kopsapulce un seminārs

04.03.2019

"Lauku ceļotājs" 28.martā ielūdz uz kopsapulci un semināru, kas notiks Ikšķiles novada Tīnūžu pagasta jaunajā alus un vīna degustāciju darbnīcā "Turkalnes muižas klēts".

Dienas pirmajā daļā notiks LLTA "Lauku ceļotājs" biedru kopsapulce un valdes vēlēšanas, bet otrā daļā būs izglītojošs un prakstisks seminārs.

Pieteikšanās līdz 20. martam: anna@celotajs.lv vai pa tālr. 26433316.

Kopsapulci atbalsta LOSP.


PROGRAMMA:


1. daļa: “Lauku ceļotāja” kopsapulce (atvērta tikai LC biedriem)

 • 9:00 - 10:00 Ierašanās, rīta kafija un reģistrēšanās, “Turkalnes muižas” un brūža apskate
 • 10:00 - 10:10 Semināra atklāšana - saimnieka Kaspara Bramaņa sveiciens
 • 10:10 – 11:00 Valdes/revīzijas ziņojums par 2018. gadu. LLTA “Lauku ceļotājs” valdes un revīzijas vēlēšanas. 
  LC biedri aicināti izvirzīt savas kandidatūras līdz 20. martam.
 • 11:00 – 12:00 Diskusija par aktualitātēm lauku tūrismā: Tūrisma likums, Konkurences likums, izredzes samazinātā PVN piemērošanā ēdināšanas nozarei, apdrošināšanas priekšlikumi u.c.

2. daļa: Seminārs (dalība atvērta visiem interesentiem)

 • 12:00 – 12:30 Kafijas pauze
 • 12:30-13:00  Digitālās vides pielietošana biznesa attīstībā.
  Ina Gudele -  Latvijas interneta asociācijas vadītāja. Latvijas interneta un elektroniskās komercijas eksperte. Augstskolas RISEBA digitālā mārketinga lektore. Strādā pie promocijas darba elektroniskā komercija maziem un vidējiem uzņēmumiem. Vairākās Eiropas valstīs strādā kā biznesa konsultante.
 • 13:15 – 13:40 Lauku tūrisma programmu veidošana un iekļaušana tūroperatoru programmās, tālo tirgu tendences un pieprasījumi.
  Antra Spinga ir lauku tūrisma eksperte. Lauku tūrisma nozarē no 1993. gada, specializējoties mārketinga materiālu veidošanā vietējam un ārvalstu tirgiem. Pieredze GO RURAL tūrisma produkta izveidē ārvalstu tirgiem.
 • 13:40 – 15:15 Praktisks un funkcionāls produktu un suvenīru iepakojums un dizains, mūsdienu tendences. Iepakojuma klasifikācija, materiāli, formas, veidi, marķējums.
  Mg.sc.soc. Iveta Krauja, Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēdētāja.  25 gadus nodarbojas ar dažādiem iepakojuma jautājumiem: vada produktu iepakojuma projektus, seko iepakojuma materiālu un sistēmu attīstībai un aktualitātēm. Lūdzam paņemt līdzi sava ražojuma paraugu vai suvenīru, par kuru gribiet saņemt konsultāciju.
 • 15:30-17:00 Pusdienas, atpūtas kompleksa “Turbas” apskate saimnieka pavadībā.

Pieteikšanās līdz 20. martam: anna@celotajs.lv vai pa tālr. 26433316.

 

Semināra organizatori: LLTA "Lauku ceļotājs" un Latvijas lauksaimniecības universitāte.

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu projekta "Caito - Meta cluster for attracting the Japanese tourism market" ietvaros.


Skatīt citas ziņas ...

ERDF Interreg CB
Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein