Atpūta laukos
Interreg V-A — Estonia–Latvia

„Livonijas garša” Berlīnes starptautiskajā pārtikas izstādē-gadatirgū „Zaļā nedēļa 2019”

30.01.2019

No 18. - 27. janvārim lielākajā un pazīstamākajā pārtikas produktu izstādē pasaulē - "Zaļā nedēļa" Berlīnē tika pārstāvēta arī „Livonijas garša”.  Projekta dalībnieki no Latvijas un Igaunijas izstādes apmeklētājiem piedāvāja savu produkciju, kas tika izstādīta zem vienota „Livonijas garšas” stenda, tā piesaistot vairāk apmeklētājus un paužot reģionālo piederību.


Starp Latvijas uzņēmējiem, kas piedalījās izstādē, bija Mācību drava „Strops” ar četru veidu medu un vaska svecēm, „Kurzemnieki” ar žāvētu ābolu čipsiem, ārstniecības augu tēju ražotājs „Mārītes55”, „Doles tējas” ar produkciju no Doles dabas parkā sastopamiem un pašu audzētiem augiem, dzirkstošo bērzu sulu ražotājs "Birzī", kā arī ķiploku pārstrādes uzņēmums „Latvijas Ķiploks”.

 

Projekts “Livonijas kulinārais ceļš” īstenots “Interreg Estonia-Latvia” programmas ietvaros no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 


Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.