Atpūta laukos
Interreg V-A — Estonia–Latvia

Pirmās "Mājas kafejnīcu dienas" (MKD) Latvijā 2019. gada 1. un 2.jūnijā Dundagas novadā un Lībiešu krastā!

07.01.2019

2019. gada 1.un 2. jūnijā Dundagas novadā un īpaši Lībiešu krastā tiks rīkotas pirmās atvērto "Māju kafejnīcu" dienas (MKD). Katrs, kas vēlas, neatkarīgi, ir vai nav reģistrēts PVD, VID, var šajās dienās savā sētā piedāvāt savus īpašos ēdienus, dzērienus, našķus, arī demonstrēt savu amata prasmi vai izveidot saistošu un interesantu kultūras programmu. Šī ir lieliska iespēja reklamēt savu produkciju un daudzināt novadam un lībiešu kultūras telpai raksturīgos ēdienus, dzērienus un tradīcijas, pavadot laiku ar interesentiem, ģimenēm un draugiem.

 

 

 

 


Ideja par MKD tika aizgūta no Igaunijas (Kihnu salas un Setomaa), kur šādi svētki notiek reizi gadā un ir labi iecienīti un līdzinās ģimenes dārza svētkiem, kur sabrauc draugi, radi un visi ciemiņi ir mīļi gaidīti. 

Lai dalībnieki varētu atbilstoši sagatavoties, līdz svētku norisei tiks organizētas vairākas apmācības. Tās notiks  Igaunijas un Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā «Etnisko kultūrtelpu attīstība kā tūrisma galamērķis «UNESCO – tourism»», ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu.

 

  • Pieteikuma anketa MKD ir pieejama šeit, iesūtīšanas termiņš 1. aprīlis.
  • MKD skaidrojošā informācija pieejama šeit
  • Pieteikuma anketas sūtīt Ilzei Šteinei tel. 28717810, ilze.steine@dundaga.lv 

Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.