Atpūta laukos

Aizvadīts "Lauku Ceļotāja" gada noslēguma seminārs - kontaktbirža "Vietējais ēdiens no ražotāja līdz ēdinātājam"

09.11.2018

2018. gada 8. novembrī aicinājām interesentus uz LLTA "Lauku Ceļotāja" gada noslēguma semināru - kontaktbiržu "Vietējais ēdiens no ražotāja līdz ēdinātājam", kas norisinājās Kalnmuižas pilī, Kandavas novadā.


Pasākuma pirmajā daļā A. Ziemele klātesošos iepazīstināja ar asociācijas aktualitātēm: 2018. gada uzņēmēju aptaujas rezultātiem; likumdošanas jaunumiem; iniciatīvām par godīgu uzņēmējdarbības konkurenci reģionos u.c.  Turpinājumā divi šefpavāri - R. Zommers un M. Astičs - dalījās savā pieredzē un ar klātesošajiem vietējās pārtikas produkcijas ražotājiem diskutēja par vietējās pārtikas nozīmi ēdienkartēs un līdzšinējās sadarbības pieredzi ar pārtikas produktu ražotājiem. Savukārt pirmās daļas noslēgumā virtuālā tirgus svaigi.lv saimniece Diāna Dzindule stāstīja par savu pieredzi vietējās pārtikas produktu izplatīšanā un sadarbībā ar ražotājiem.

 

Dienas otrajā daļā tikāmies kontaktbiržā, kur ražotāji prezentēja līdzi paņemto produkciju, izkārtojot to uz galdiem, lai katram klātesošajam dotu iespēju ar to iepazīties un nogaršot. 

Turpinājumā, tīklošanās nolūkos, ēdinātāji iepazina “savus” ražotājus un otrādi. 

Lai kontaktbiržas dalībniekus veicinātu apmainīties ar kontaktiem un nepieciešamo informāciju veiksmīgai sadarbībai, maza kataloga veidā sagatavojām apkopojumu par ražotāju un ēdinātāju piedāvājumu ikdienā ērtai izmantošanai arī pēc pasākuma. 

.......................................................................................................................................................................................................................

Semināra programma pieejama šeit.

Kontaktbiržas programma pieejama šeit.

.......................................................................................................................................................................................................................

Pasākums tiek organizēts projektu "B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās" no Interreg Baltic Sea Region programmas un “Livonijas kulinārais ceļš”, kas tiek īstenots “Interreg Estonia-Latvia” programmas ietvaros no Eiropas Reģionālā attīstības fonda.

Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...