Atpūta laukos
ERDF Interreg CB

"Lauku ceļotājs" kopā ar Igaunijas un Somijas kolēģiem dodas uz "JATA expo 2018" Japānā

17.09.2018

Jau vairākus gadus Latvijas lauku tūrisma aociācija "Lauku ceļotājs" ir apvienojies ar Latvijas un Igaunijas lauku tūrisma asociācijām un Dienvidsomijas reģionālo tūrisma biroju, kā arī vairākām universitātēm, arī ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru (LIAA) un Igaunijas un Somijas tūrisma valsts mārketinga birojiem, lai veiktu kopīgas mārketinga aktiviātes Japānas tirgū un popularizētu Latviju, Igauniju un Somiju kā vienotu galamērķi Japānas tūrisma industrijai un individuāliem tūristiem.

Jau šonedēļ, no 20.-24. septembrim dosimies uz nozīmīgāko tūrisma izstādi Japānā "JATA expo 2018", kas norisnāsies Tokijā. 
 


Izstādes laikā prezentēsim šogad izveidotos tūrisma materiālus lauku tūrisma produktu rokasgrāmatu "Go rural 2018" un brošūru ”GoRural Food and Drinks” . Tiksimies ar nozares profesionāļiem un Japānas tūrisma operatoriem, lai iepazīstinātu ar mūsu reģiona tūrisma piedāvājumu un sagatavotajiem ceļošanas piedāvājumiem. Apmeklētāji mūsu stendā varēs nosūtīt pastkartes ar Latvijas lauku ainavām. Pastkartes ceļos no Japānas caur Latviju uz jebkuru vietu pasaulē.

Esam sarūpējuši arī jaukas dāvaniņas no Latvijas - Latgales ziedu tēju, konfektes "Gotiņa" un citus lauku gardumus. 

 

 


Skatīt citas ziņas ...

Daļēji finansēts ar Eiropas Savienības un Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas atbalstu
This publication reflects the views of the author(s). The Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein