Atpūta laukos

Mūzikas festivāls "Pīlādzis"

17.06.2011

Fantastiska vide, 2 dienas, 3 skatuves, vairāk kā 50 mākslinieki!

Festivāls „Pīlādzis” notiks 29. un 30. jūlijā Sporta un Atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase”, Stelpē.

Uz galvenās skatuves 29. jūlija vakarā kāps grupas The HobosSatellites LVDzelzs VilksSIA Radikal, kā arī īpašais viesis no Portugāles – dīdžejs ZinhO The EarthquakE, kurš apmeklētājus priecēs ar regeja ballīti līdz sestdienas rītam.

Tikmēr uz otrās skatuves uzstāsies: Wild Born, Wake NC, Colours Of Bubbles (LT), Ēnas, All Day Long, Blacksmith, Sacramental, Kiss Of The Dolls, u.c.

 

 


30.jūlijā uz galvenās skatuves kā pirmie uzstāsies projekta Cēsu Premium new music uzvarētāji, How Much Personalities?re:publicS.P.B., Age Of StonesDouble Faced EelsPienvedēja PiedzīvojumiMusiqq, bet par dejām rūpēsies Radio 101 ētera personība Egons Reiters.

Savukārt uz otrās skatuves kāps grupas Ar Basām Kājām, Catus Catus, Eskimo, Lie Lie Sister, Art of Keeping Secrets, Seat Free, Junk Riot (EST), Kosmofon (EST), The Afternoon, Otherway, u.c.

Festivāla laikā apmeklētājiem būs pieejamas dažādas sportiskas aktivitātes, atrakcijas, un iespēja atpūsties uz ūdens, kā arī paralēli darbosies ēdināšanas uzņēmumi un MOTO bārs nodrošinot Jums kvalitāti par labām cenām.

Biļešu cena šogad apmeklētājiem par ļoti pievilcīgu cenu - 8 lati uz abām dienām un telts vieta bez maksa. Studentiem vēl papildus 12% atlaide uzrādot ISIC karti.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam (uzrādot personas apliecinošu dokumentu) ieeja festivālā brīva

Bērniem līdz 16 gadu vecumam festivāla teritorijā laikā no pulksten 22:00 - 6:00   jāatrodas pieaugušā pavadībā, kuram ir derīga ieejas biļete.

Biļetes iepriekšpārdošanā biļešu servisa kasēs visā Latvijā

Neesi ķirsī, esi Pīlādzī! jau 29.,30.jūlijā.

Jaunākā informācija par festivālu vwww.piladzis.lv


Skatīt citas ziņas ...