Atpūta laukos
Interreg V-A — Estonia–Latvia

Aicinām uz tikšanos Ziemeļkurzemes lībiešu nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas plāna prezentācijai

09.05.2018

2018. gada 18. maijā plkst. 11:00-14:00 Mazirbes Lībiešu tautas namā aicinām visus interesentus uz noslēguma tikšanos Ziemeļkurzemes lībiešu nemateriālā kultūras mantojuma elementa saglabāšanas plāna prezentācijai. Plāns kalpos kā pamats lībiešu kultūras mantojuma pieteikumam Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma sarakstam un cerams vēlāk - arī iekļaušanai UNESCO sarakstā. 
 


Darba kārtība
Sagaidīšanas kafija un uzkodas.
•    Daces Melbārdes, Latvijas Republikas kultūras ministres, UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Asamblejas prezidentes, uzruna.
•    Ziemeļkurzemes lībiešu nemateriālā kultūras mantojuma elementa saglabāšanas plāna izstrādes 5 gadiem prezentācija
Ieva Ernštreite, Līvu savienības vadītāja
•    Pieteikums Nacionālajam nemateriālā kultūras mantojuma sarakstam
Valts Ernštreits, Lībiešu Kultūras centrs
•    Diskusijas

Pasākumu vada Asnāte Ziemele, LLTA “Lauku ceļotājs” prezidente.

Lūdzam pieteikties uz tikšanos līdz 2018. gada 15. maijam e-pastā: katrina@celotajs.lv vai pa telefonu: 67617600 (Katrīna, “Lauku ceļotājs”). Vai Ieva Ernštreite ievacdf@parks.lv .
Tikšanos organizē: Līvõd Īt (Līvu (lībiešu) savienība) sadarbībā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”, Ventspils un Dundagas novada pašvaldībām.


Projekts "Mazo etnisko kultūrtelpu attīstība un popularizēšana kā tūrisma galamērķis" tiek īstenots Igaunijas-Latvijas Programmas no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ietvaros.
Šī ziņa atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 


Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.