"Lauku ceļotājs" aicina iesaistīties akcijā "Atvērtās dienas laukos 2017"

27.02.2017

Atklājot aktīvo tūrisma sezonu arī šogad "Lauku ceļotājs" rīkos akciju "Atvērtās dienas laukos". Akcija norisināsies 2 dienas - 27. - 28. maijā. Šogad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai akcijai un kopīgi popularizēt laukus un savus audzētos, ražotos produktus. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos.


Vairāk informācijas par akciju skatiet te: http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADL.

Te varat aplūkot 2016. gada pavasara akcijas dalībnieku piedāvājumus iedvesmai: http://www.celotajs.lv/lv/conf/160514-AD/dalibnieki. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums kādi jautājumi par akcijas norisi vai piedāvājuma veidošanu.

Mēs aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to "Lauku ceļotājam" līdz š.g.  21. aprīlim uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.

 

Kā ierasts, lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) akcijai izstrādā šīs dienas īpašo piedāvājumu, kas ietver draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.  Akcijas mājas lapa www.celotajs.lv/atvertasdienas

Piesakoties akcijā, akcijas dalībnieks apņemas 27. un 28. maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 (ja nav norādīti citi laiki) uzņemt akcijas apmeklētājus un nodrošināt savu akcijas piedāvājumu. Ar visiem, kuri kļūs par akcijas dalībniekiem, mēs sazināsimies, kā arī izsūtīsim pa pastu akcijas materiālus. Būsim pateicīgi arī par jūsu iesaisti akcijas popularizēšanā savu iespēju robežās.

 

Akcijas organizatori:

Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija "Atostogos kaime".

     

 

Akcija organizēta Interreg Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta "Agri-Heritage" ietvaros, atbalsta -  Zemkopības ministrija.

      


Skatīt citas ziņas ...