Atpūta laukos

Piedāvājums bērniem un jauniešiem

17.03.2016

Tuvojoties pavasarim, skolu ekskursiju, projektu nedēļu un vasaras nometņu laikam, informējam, ka esam izveidojuši datubāzi mūsu mājas lapā: www.celotajs.lv/berni, kurā atradīsiet > 90 saimniecības ar izzinošām, izklaidējošām programmām skolniekiem, > 20 maršrutus skolu ekskursijām un naktsmītnes vasaras nometnēm.


Mēs ceram, ka piedāvājumi sniegs jaunas  idejas, gan skolēnu ekskursiju, gan projektu nedēļu, “Ēnu dienu”, vasaras nometņu un citu pasākumu organizēšanai, kā arī palīdzēs papildināt mācību programmu, saistot zināšanas ar saimniekošanu laukos. 
Saimniecībās iespējams nogaršot Latvijas laukos audzētu produkciju un izzināt, kā ēdiens nonāk līdz mūsu galdiem, apgūt jaunas prasmes amatniecībā un iepazīt daudzveidīgās koka, māla, ādas un citu materiālu izmantojamību, apskatīt dažādus laukos mītošus dzīvniekus, izzināt dažādu gadskārtu svinēšanas tradīcijas. Tāpat saimniecībās iespējams iepazīties ar lauku uzņēmējiem, iegūt ieskatu lauku profesijās un mācīties, kā veidot savu uzņēmumu nākotnē. Lauksaimnieciskās ražošanas procesa vadīšanai ir jāpārzin daudz jomas: sākot no bioloģijas līdz datorzinātnēm. Automātiskās vadības sistēmas, biogāzes ražotnes ir tikai daži piemēri, kas raksturo augsto zināšanu līmeni ražošanas procesu vadīšanai. Arī ražošanas plānošana, produkcijas virzīšana tirgū ir tikai dažas prasmes, kas noder, veidojot karjeru laukos.


Skatīt citas ziņas ...