Atpūta laukos

Atvērtās dienas laukos 2016

31.03.2016

Jau trešo gadu "Lauku ceļotājs" pavasari sagaida ar akciju “Atvērtās dienas laukos”, aicinot ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šai vienas dienas akcijai un kopīgi popularizēt Latvijas laukus un savus audzētos, ražotos produktus Latvijas iedzīvotājiem. Šī akcija jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust mūsu Latvijas laukos.

2016. gada akcija – "Atvērtās dienas laukos" notiks 14. maijā (sestdienā), bet varat akcijā piedalīties arī vairākas dienas. Mēs aicinām Jūs pieteikt savu dalību, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU un nosūtot to "Lauku ceļotājam" līdz š.g.  4. aprīlim uz e-pastu: lauku@celotajs.lv.


Ja Jums rodas kādi jautājumi par akciju vai dalību, lūdzu, zvaniet mums: 67617600 (Katrīna).

Kā ierasts, lai piedalītos akcijā, ikviens akcijas dalībnieks (lauku tūrisma uzņēmējs) akcijai izstrādā šīs dienas īpašo piedāvājumu, kas ietver draudzīgas atlaides, degustācijas, ražošanas procesa izzināšanu, jautras izdarības un spēles, izzinošas aktivitātes, amatu demonstrēšanu, radošās darbnīcas, tehnikas demonstrēšanu, iespēju iegūt suvenīrus un dāvaniņas u.c. aktivitātes.  Akcijas mājas lapa www.celotajs.lv/atvertasdienas

Piesakoties akcijā, akcijas dalībnieks apņemas 14. maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 uzņemt akcijas apmeklētājus un nodrošināt savu akcijas piedāvājumu. Ar visiem, kuri kļūs par akcijas dalībniekiem, mēs sazināsimies, kā arī izsūtīsim pa pastu akcijas materiālus. Būsim pateicīgi arī par jūsu iesaisti akcijas popularizēšanā savu iespēju robežās.

  

Akcija organizēta ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas finansiālu atbalstu un sadarbībā ar AS "Latvijas valsts meži".

 

Akciju informatīvi atbalsta:

                     

                            


Skatīt citas ziņas ...