Atpūta laukos

Pavasara sagaidīšanas svētki "Lāčos"

02.03.2016

Dabas mīļotāji mēdz teikt – nav sliktu laika apstākļu. Ir tikai nepiemērots apģērbs!

Lai arī laika prognozes katru dienu mainās, pavasaris tomēr ir klāt, putni čivina kā traki un Lāču Lācis arī jau sāk staipīties un  mosties.

Tādēļ, neatkarīgi no vēja stipruma, svētdien –20.martā – Pūpolsvētdienā, kas ir arī pirmā pavasara diena, maizes ceptuvē “Lāči” notiks “PAVASARA SAGAIDĪŠANAS SVĒTKI”.

Koncertā šoreiz piedalīsies tautisko danču  kolektīvi, muzicēs Babītes mūzikas skolas bērni, bet uz kārtīgu lustēšanos aicinās folkloras kapela “Strops”.

Plašajā amatnieku tirdziņā būs iespēja apskatīt un iegādāties gan koka amatnieku darinājumus, vaska sveces, ziepes, lina audumu izstrādājumus, izšuvumus, gan adījumus un tamborējumus. Protams, arī kūpinātas zivis un gaļiņu, medu un vīnu (kopā pieteikušies 30 tirgotāji!!!).  

Bērniem (un ne tikai) noteikti patiks ponicikli!

Un visiem, taču zināms, ka īstā svētku garša slēpjas cukurvatē!

Radošajās darbnīcās gatavosim dažādus pavasarīgus dekorus, sportiskajās nodarbēs pārbaudīsim savu veiklību staigājot ar rūķu kurpēm, balansējot ar miltu maisiņiem, utt.

Ikvienam, kas piedalīsies radošajās un sportiskajās aktivitātēs, būs iespēja piedalīties momentloterijā (vairāk kā 30 balvas)

 

Uz tikšanos, svētdien, 20.martā!!!Skatīt citas ziņas ...