Atpūta laukos

Lieldienu brīvdienas Meža salās

16.03.2015

Aicinām Lieldienu brīvdienās kopā ar ģimeni atpūsties pie mums Meža salās.

Omulīgajās mājiņās  varam izmitināt līdz pat 6 cilvēku lielu ģimenīti. Mājiņas cena 50 Eur + 5 Eur par vienu gultasveļas komplektu (varat paņemt savu gultasveļu līdzi no mājām).  Mājiņās ir iespēja pašiem gatavot un uzklāt Svētku galdu. Ir iespējams cept uz grila, pirmos šīs sezonas šašlikus (grils ir pie katras mājiņas, pašiem tikai jāparūpējas par oglēm).
 


Mūsu lielajās šūpolēs var šūpoties gan lieli gan mazi, jo kurš Lieldienās labi izšūpojas, tam vasarā nekož odi. Bērni var baudīt pavasara dienu norobežotā spēļu laukumā. Āra aktivitātēm  piedāvājam plašu teritoriju . Ir iespēja doties pastaigā pa tuvāko apkārtni. Iepriekš  vienojoties var pasūtīt  brokastis, gardu zupu  vai   kādu kārumu no mūsu konditores  piedāvājuma. 
Mazos apmeklētājus gaida pārsteigums - Meža salu zaķi  mežiņā būs paslēpuši krāsainas olas. 
Saimnieces mamma visus interesentus iemācīs ļoti senu aušanas veidu- prievīšu aušana ar celu dēlīšiem, kas būs aizraujoša  nodarbošanās    bērniem un vecākiem.
Ja brīvdienas vēlaties pavadīt divatā, un izvēlaties mūsu Romantisko namiņu (cena 60 Eur) vai Luksus numuru ar divvietīgu džakuzi vannu (cena 50 Eur), tad piedāvājam mūsu konditores sagatavoto ‘’saldo Lieldienu pārsteigumu’’ .
Vakarā ir iespēja atpūsties mūsu pirtiņā un lielajā burbuļvannā vai  āra kublā ar karsto ūdeni.

Lai jauki un saulaini svētki!

Meža salu komanda un Lieldienu zaķis gaida ciemos visus, kuri grib jauki nosvinēt svētkus un izbaudīt pavasari laukos!


Skatīt citas ziņas ...