Kam traucē tūrisma nozares vadība?

01.09.2014

Tūrisma nozares profesionāļi ir nobažījušies par neatlaidīgo spiedienu un centieniem „nokārtot” patreizējā Tūrisma Attīstības Valsts aģentūras (TAVA) vadītāja Armanda Slokenberga pārcelšanu nozarei svarīgu lēmumu pieņemšanas priekšvakarā.


Izstrādes procesā ir tūrisma nozares mārketinga plānošanas dokuments 2015-2020,  5. septembrī tiek atvērta miljonu vērts ERAF fondu apguves iepirkuma dokumentācija reklāmas kampaņai ārvalstīs, kā arī tiek veikta Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas reklāmas kampaņas iepirkuma nodrošināšana. Uz šī fona EM, neuzklausot nozares pārstāvju argumentus un vairākārt mainot savu argumentāciju, uzstāj, ka Slokenbergam nekavējoties TAVA vadītāja amats jāatstāj, lai viņš kā Ārlietu ministrijas padomnieks palīdzētu izstrādāt vienotu Latvijas zīmolu Latvijas prezidentūrai Eiropas Padomē. Tūrisma industrijas pārstāvji vēlas, lai Slokenbergs turpina darbu TAVA vadītāja amatā, jo uzticas viņam kā godīgam profesionālim, kurš sevi pierādījis ar rezultatīvu darbu. EM nozares viedokli ignorē, neskatoties uz industrijas izteiktajiem protestiem, jautājuma izskatīšana tika iekļauta rītdienas, t.i. 2.septembra, MK sēdē. Jautājums – kā interesēs un kam nepieciešama šī pēkšņā un sasteigtā TAVA vadītāja krēsla atbrīvošana?

Pielikumā Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru asociācijas (ALTA), "Lauku ceļotājs" un Latvijas Viesnīcu un Restorānu asociācijas parakstītā vēstule ministru prezidentei Straujumas kundzei ar situācijas izklāstu. Pielikumu skatīt šeit!

 Asnāte Ziemele
Asociācijas prezidente


Skatīt citas ziņas ...