Atpūta laukos

Pļavu diena Ķemeru nacionālajā parkā

13.06.2012

16. jūnijā Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sadarbībā ar Džūkstes pasaku muzeju ikvienu interesentu aicina uz Pļavu dienu.

Pasākums notiks Lanceniekos, Džūkstes pasaku muzeja apkārtnē, sākums plkst. 16.00. Šogad Pļavu dienā ieskandināsim Jāņus un pirmssvētku noskaņās uzzināsim ko jaunu par pļavu augiem un citiem pļavu iemītniekiem, mācīsimies pīt vainagus un dziedāt Jāņu dziesmas.

Pasākuma programmu skatīt šeit


No plkst. 16.00 Pļavu dienas dalībnieki varēs pārbaudīt savu radošo garu, darbojoties radošajās darbnīcās par pļavu tēmu un līdz plkst. 17.00 apmeklēt arī Džūkstes pasaku muzeja ekspozīcijas, ieeja muzejā par ziedojumiem. Pēc plkst. 17.00 kopā ar pļavu ekspertu dosimies pastaigā pa tuvējās apkārtnes pļavām un iepazīsim daudzveidīgo augu pasauli, uzzināsim ko vairāk par iespējām pļavu augus izmantot ārstniecības nolūkiem. No pļavās salasītajām zālītēm uz ugunskura vārīsim tēju un kopā ar vietējās folkloras kopas dalībniekiem mācīsimies Jāņu dziesmas un pīsim vainagus. Vakarā, ap plkst. 20.30, paredzēta griežu un citu pļavas putnu klausīšanās Dunduru pļavās.

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Pasākuma dalībniekus aicinām izvēlēties apģērbu atbilstoši laika apstākļiem, kā arī ņemt līdzi uzkodas pie tējas. Papildu informācija par pasākuma norisi pa tālr. 26332786


Skatīt citas ziņas ...