EU

Dalība Latvijas Lauku foruma Viedajā trešdienā

27.10.2023

25. oktobrī piedalījāmies Latvijas Lauku foruma rīkotajā Viedajā trešdienā, lai iepazīstinātu ar vienu no mūsu jaunākajiem projektiem "Pārmaiņu veidotāji. Inovatīvi biznesa modeļi radošajām nozarēm mazapdzīvotās vietās". Tā galvenais mērķis ir sekmēt mazapdzīvotās vietās esošo alternatīvo kultūras un radošo vietu ilgtspējību, inovāciju ieviešanu un noturību pret pārmaiņām, atklājot, pārbaudot un ieviešot jaunus biznesa modeļus un auditorijas attīstības modeļus.

Tiešsaistes tikšanās laikā informējām par projekta ideju, mērķiem, plānotajiem darbiem un jau paveiktajiem uzdevumiem. Tāpat dalījāmies ar secinājumiem un ieteikumiem, kas radās nacionālā pētījuma laikā, aptaujājot un intervējot alternatīvās kultūras un radošās vietas Latvijā.Skatīt citas ziņas ...

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or EACEA. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.