Atpūta laukos
SWITCH-Asia

Semināri MVU mārketinga atbalstam Uzbekistānas tūrisma uzņēmumiem

09.03.2022

Februārī trīs nedēļu garumā notika semināri tūrisma uzņēmumiem divās Uzbekistānas pilsētās: Buhārā un Hivā. Arī “Lauku ceļotājs” eksperts Juris Smaļinskis piedalījās tajos, lai dalītos savās zināšanās par ilgtspējīgu tūrismu un dabai draudzīgu pārvaldību ar tūrisma nozares profesionāļiem. Kopā ar uzņēmējiem tika strādāts arī pie jaunām tūrisma produktu idejām – piemēram, vecpilsētā tika organizēta plova gatavošanas meistarklase, lai popularizētu pilsētas kulināro mantojumu. Tāpat Juris apmeklēja dažādus tūrisma objektus un izbaudīja vietējo iedzīvotāju viesmīlību, lai labāk iepazītu Uzbekistānas tūrisma piedāvājumu.


ES finansētās SWITCH-Asia programmas MOST projekta mērķis ir veicināt jaunu un labi strukturētu ilgtspējīga tūrisma modeli Uzbekistānā, Tadžikistānā un Kazahstānā, kas var veicināt vietējās kultūras, mantojuma un tradīciju saglabāšanu un nostiprināšanu, vienlaikus aizsargājot arī apkārtējo vidi.


Skatīt citas ziņas ...

SWITCH-Asia
This publication is produced with support from the EU-funded SWITCH-Asia Programme.
The content and opinions expressed herein are those of the author(s) and do not necessarily reflect the position or policy of the EU or SWITCH-Asia and no official endorsement should be inferred