SWITCH-Asia

SWITCH-Asia video par ilgtspējīgu mājokļu būvniecību

11.02.2021

Programmas SWITCH-Asia komanda ir izveidojusi video par ilgtspējīgu mājokļu un ēku plānošanu un būvniecību. 2019. gadā Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstīs vairāk kā 2,3 miljardi cilvēku dzīvoja tieši pilsētās. Tāpēc to attīstība saskaņā ar ilgtspējības principiem kļūst aizvien nozīmīgāka. Ilgtspējīgi mājokļi var uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti. Tas, kā tiek plānotas un būvētas ēkas, būtiski ietekmē dzīves apstākļus, sociālo dzīvi, resursu izmantošanu un klimata pārmaiņu mazināšanu.


 

"Lauku ceļotājs" ir viens no partneriem SWITCH-Asia programmas projektā "Ilgtspējīga tūrisma modelis Centrālāzijā: spēju palielināšana, izpratnes veidošana, tehnoloģiju ieviešana" (MOST). Mēs dalāmies savās zināšanās par ilgtspējīgu tūrismu un videi draudzīgu pārvaldību, it īpaši par mūsu pieredzi ar “Zaļo sertifikātu” vairāk kā 20 gadu garumā. Tāpat sniedzam atbalstu mārketinga aktivitāšu veidošanā, lai popularizētu projektu plašākai auditorijai.


Skatīt citas ziņas ...

SWITCH-Asia
This publication is produced with support from the EU-funded SWITCH-Asia Programme.
The content and opinions expressed herein are those of the author(s) and do not necessarily reflect the position or policy of the EU or SWITCH-Asia and no official endorsement should be inferred