Atpūta laukos
SWITCH-Asia

Apaļā galda diskusija par tēmu "Vides sertifikācijas procedūras un ilgtspējīgas tūrisma pārvaldības jautājumi - izaicinājumi un gaidas valsts līmenī"

23.12.2020

22. decembrī Nursultanā, Kazahstānā, kā arī tiešsaistē norisinājās apaļā galda diskusija par tēmu "Vides sertifikācijas procedūras un ilgtspējīgas tūrisma pārvaldības jautājumi - izaicinājumi un gaidas valsts līmenī". Tās mērķis bija stiprināt dialogu starp uzņēmējiem un valsts struktūrvienībām par ilgtspējīga tūrisma attīstību Kazahstānā. Piedalīties diskusijā tika aicināti centrālo un reģionālo valsts struktūru, augstākās izglītības iestāžu, asociāciju, viesnīcu un ceļojumu firmu pārstāvji.


Lauku ceļotāja eksperti dalījās savās zināšanās par vides sertifikācijas procedūrām un ilgtspējīga tūrisma jautājumiem. Viņi dalījās arī pieredzē par vides kvalitātes zīmi "Zaļais sertifikāts", kas tiek piešķirta lauku tūrisma saimniecībām un naktsmītnēm Latvijā, kuras ievēro dabai draudzīgas saimniekošanas principus.

Programma

Prezentācija par Zaļo sertifikātu (angļu valodā)

Apaļā galda diskusija (1. daļa)

Apaļā galda diskusija (2. daļa)


Skatīt citas ziņas ...

SWITCH-Asia
This publication is produced with support from the EU-funded SWITCH-Asia Programme.
The content and opinions expressed herein are those of the author(s) and do not necessarily reflect the position or policy of the EU or SWITCH-Asia and no official endorsement should be inferred