Interreg BSR

Aicinām uz semināru "Sadarbības veicināšana starp mazo pārtikas ražotāju un HoReCa sektoru"

09.09.2020

Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padome (LOSP) sadarbībā ar lauku tūrisma asociāciju "Lauku ceļotājs" un SIA „Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” projekta “Baltic Sea Food ” ietvaros organizē semināru/ darba grupu lauksaimniekiem, pārtikas ražotājiem, mājražotājiem, vietējās pārtikas izplatītājiem un HORECA pārstāvjiem "Sadarbības veicināšana starp mazo pārtikas ražotāju un HoReCa sektoru". Aicinām pieteikties dalībai!


Semināra mērķis ir veicināt izpratni un raisīt dialogu starp mazajiem pārtikas ražotājiem un ēdināšanas sektora uzņēmumiem (HORECA) par to, kas abām pusēm būtu jāzina, lai veidotos veiksmīga sadarbība. Dalībnieki arī uzzinās par pašmāju un citu valstu labajiem piemēriem, kā arī saņems rokasgrāmatu ar ieteikumiem B2B modeļa veidošanai un attīstībai.

Semināra programmu skatiet šeit

Semināra norises vieta un laiks: 15. septembrī, 9:30, Kuldīgā, Kuldīgas Jauniešu mājā, Jelgavas ielā 26. Auto ieteicams novietot pie Kuldīgas kultūras centra. Semināra plānotais ilgums ne vairāk kā 2.5 stundas.

Pieteikšanās: semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, ne vairāk kā 30 dalībnieki. Pieteikties semināram var aizpildot elektronisko anketu šeit

Dalība seminārā ir bezmaksas.

 

Seminārs organizēts projekta "B2B izplatīšanas modelis, lai atbalstītu vietējos pārtikas ražotājus Baltijas jūras reģiona lauku teritorijās" no Interreg Baltic Sea Region programmas. Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...