Interreg V-A Latvia – Lithuania

Uzsākam Mežtakas (E11) - Eiropas garo distanču pārgājienu maršruta apsekojumus Kurzemē!

05.08.2020

Mežtakas apsekojumu Kurzemē uzsāksim 17. augustā no Lietuvas/Latvijas robežas un noslēgsim 7. septembrī Bigauņciemā, kur Mežtaka pievienosies Jūrtakai. Mežtakas apsekojumi ir publiski apmeklējami, un interesenti var tajos piedalīties, ievērojot visus noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, kuri katram pašam ir jāiepazīst, un jāseko līdzi aktuālajai informācijai tieši pirms brauciena. 


!!! Atgādinām, ka apsekojumi nav gidētas ekskursijas, bet gan ekspedīcijas un darbs tajos, tādēļ dalībniekiem ir pašjāorganizējas un jāizdomā, - kā nokļūt līdz starta punktiem un prom no katras dienas finiša punktiem, kur nakšņot un kā izmantot citus pakalpojumus. 
!!! Pārgājiena laikā tiks fotografēts, filmēts un iegūtais materiāls izmantots Mežtakas publicitātes un reklāmas nolūkos. 

Pirms gājiena (vēlākais dienu iepriekš) potenciālajiem dalībniekiem ir jāpiereģistrējas šajā lapā: https://forms.gle/Ft74xjs9SvfAEKjx7

Šeit atradīsiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par šo apsekojumu: ATBILDES  

Uz tikšanos Mežtakā! 

Projekts LLI-448 „Mežtakas izveide Latvijā un Lietuvā un Jūrtakas pagarināšana Lietuvā” (Pārgājienu projekts) tiek realizēts ar Eiropas Savienības Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. –2020. gadam atbalstu.


Skatīt citas ziņas ...

Šī publikācija sagatavota ar Eiropas Savienības atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Latvijas Lauku Tūrisma Asociācija "Lauku ceļotājs" un tā nekādos apstākļos nav uzskatāma par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.