Atpūta laukos
Interreg V-A — Estonia–Latvia

"900 sekundēs " situāciju Latvijas lauku tūrisma nozarē komentē Asnate Ziemele

16.04.2020

Šorīt TV3 Ziņas raidījumā “900 sekundes” "Lauku ceļotāja" vadītāja Asnāte Ziemele sniedza interviju kā šobrīd klājas tūrisma uzņēmējiem laukos - daži lauku mītņu īpašnieki mēģina pielāgoties krīzes izraisītajai šī brīža situācijai, taču tā ir izdzīvošana, nevis normāla uzņēmumu funkcionēšana.


 

Atbildot uz jautājumu par jauniem piedāvājumiem un idejām tūrismā, Asnāte Ziemele min jaunuzsākto projektu par militāro mantojumu Latvijā un Igaunijā pēdējo 100 gadu griezumā, kas uzsākts šī gada sākumā. Piedaloties 24 partneriem no abām valstīm, tiks veidots kopīgs tūrisma produkts tādejādi piesaisītot vairāk vietējos un ārzemju tūristus militārā mantojuma objektiem.

Projektu "Latvijas un Igaunijas kopīgā Militārā Mantojuma tūrisma produkts" līdzfinansē Eiropas Savienība (ERAF Interreg Estonia-Latvia).

Šī informācija atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


Skatīt citas ziņas ...

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.