Atpūta laukos

Jauna brošūra "Iepazīsti sidra darīšanu Latvijā"

19.03.2020

Brošūra "Iepazīsti sidra darīšanu Latvijā" ļaus izprast Latvijas sidra specifiku, iepazīstinās ar kulinārajām tradīcijām un kultūras mantojumu dažādos reģionos. Jums būs iespēja tikties ar pašiem sidrdariem, kas vada nelielas saimniecības, rūpējas par dārzu, pastāstīs par savu darbu vai pat ļaus tajā piedalīties.

Elektroniskā versija: https://www.celotajs.lv/lv/p/view/Cider_Route


Iniciatīva "Sidra ceļa" veidošanai Latvijā radusies Latvijas lauku tūrisma asociācijai ’’Lauku ceļotājs” un sidra darītājiem – savas lietas entuziastiem. Ābolu audzēšana ir viena no lielākajām augļkopības nozarēm Latvijā, un šeit sastopamie āboli ir zināmi kā augstas kvalitātes un ļoti aromātiski, un tas izceļ Latvijā ražota sidra garšu. brošūra piedāvā informāciju par Latvijas sidra kultūru un vietējām tradīcijām, sidra svētkiem.

Brošūras pielikumā būs atrodama karte, kurā būs iezīmētas ne tikai Latvijas sidra darītavu atrašanās vietas, norādītas to piedāvātās apmeklējuma iespējas un degustācijas, bet arī tuvumā esošie viesu nami, kafejnīcas un restorāni, kur var nobaudīt un iegādāties vietējo ražotāju produkciju.

Brošūra pieejama elektroniskā formātā, latviešu valodā un drīzumā tiks tulkota arī krievu, angļu un vācu valodā.
Elektroniskā versija: https://www.celotajs.lv/lv/p/view/Cider_Route


Skatīt citas ziņas ...