Atpūta laukos
Nr 20642
Amatnieki
Amatnieki Latvija, Vidzeme, Garkalnes novads

Namdara darbnīca

Specializācija

Tips Apraksts
Bērniem un jauniešiem
Bērniem un jauniešiem

Uzņem bērnu, skolēnu grupas no 40-60 personām. Piedāvājumā programma "Mūsu vērtība - koks". Ir arī īpašas Ziemassvētku, Lieldienu, Putnu dienu, Dzimšanas dienu u.c. programmas.

Namdara darbnīca piedāvā īpašas ekskursijas, lai interaktīvā veidā iepazītu Latvijā augošos kokus un kopā ar meistariem izmēģinātu senos instrumentus un apgūtu senās spēles. Ekskursijas nobeigumā cienāšanās ar spēka tēju un lieliskas piknika iespējas romantiskajā Ugunskura namā. Aicinām izbaudīt katram gadalaikam īpaši izstrādātu programmu, kas ļauj iepazīties ar namdara darbu un piedzīvot kaut ko tikai šim laikam raksturīgu.

Lieldienās Namdara darbnīcā viesojas Zaķis Garausis, kas palīdzēs nokrāsot olas lielajā katlā virs ugunskura. Putnu dienās iepazīsim Garkalnes novada retumu- zaļo vārnu un paši gatavosim putnu būrīšus biežāk satopamiem putniem. Skolas gada nobeigumam esam sarūpējuši īpašu piedzīvojumu -  85 m nobraucienu pa trosi ar trulīti. Ap Mārtiņiem pie mums darbojas ēnu teātris. Ziemassvētkos Namdara darbnīcā saimnieko Ziemassvētku vecītis un darbojas puzuru darbnīca. Meteņos notiek lielā maskošanās, tad katram viesim ir iespēja pārtapt par "zirgu", "zosi" vai citu budēļu tēlu...

Sertifikāti

Logo Sertifikāta nosaukums Apraksts
Kultūra un vesture
Latviskais mantojums
02.10.2015

Par latviskas amata prasmes daudzināšanu – kokamatniecība.

Namdara darbnīca piedāvā īpašas ekskursijas un pasākumus pieaugušajiem un bērniem, lai interaktīvā veidā iepazītu Latvijā augošos kokus un kopā ar meistariem izmēģinātu senos instrumentus un apgūtu senās spēles. Te var pielikt roku koka zāģēšanā ar veco divroci - zāģi, nomizot baļķi ar slīmestu, iemācīties dzīt tapu, salikt pirmo "vainagu" guļbūvei un pat "nosvinēt spāru svētkus". Ekskursijas noslēgumā var cienāties ar spēka tēju un ieturēt maltīti brīvā dabā vai romantiskajā Ugunskura namā. Iegādei koka suvenīri un pēc pasūtījuma gatavotas mēbeles.