Atpūta laukos
Nr 20196
Amatnieki
Amatnieki Latvija, Latgale, Līvānu novads

Latgales mākslas un amatniecības centrs Līvānos

Specializācija

Tips Apraksts Daudzums Attālums
Semināri
Semināri
60 m2 konferenču zālē līdz 50 pers.
Bērniem un jauniešiem
Bērniem un jauniešiem

Uzņem bērnu, skolēnu grupas līdz 40 personām. Piedāvā programmas “Pārsteidzošie Līvāni” un “Māla plastika”.

Programma “Pārsteidzošie Līvāni”: 
Latgales mākslas un amatniecības centrā atrodas rekordgara tautiska josta. Visas jostas garumā ir vairāk nekā desmit atšķirīgu rakstu zīmju, kas spēj sildīt, nomierināt, stiprināt. Programmas ietvaros tiek izstāstīta jostas vēsture un tapšanas process, savukārt jostas rakstu zīmju spēku, varenumu un nozīmi iespēja izbaudīt, ietinoties tajā, par apliecinājumu pretī saņemot zīmes skaidrojumu un vēstījumu nākotnē. Programma noslēdzas ar zāļu tējas un maizes čipsu baudīšanu, jo Līvāni ir pilsēta, kas spēj viesus pārsteigt ne tikai ar sirsnīgiem cilvēkiem, bet arī ar daudzām citām lietām par ko var pārliecināties, iepriekš piesakoties un izbaudot šīs programmas burvību. Programmas ilgums ~30 min, cena skolēniem 2 eiro, pieaugušajiem 3 eiro.

Programma “Māla plastika”:
Latgales mākslas un amatniecības centrā darbojas profesionāla keramiķe Eleonora Pastare, kuras ilggadējais pedagoģiskais darbs gadu no gada keramikas pulciņā pulcē ar mālu darboties gribošus bērnus. Iepriekš piesakoties, arī citiem interesentiem ir iespēja darboties keramiķes vadībā un pārliecināties par to, kā miklais māls spēj uzrunāt un aizkustināt cilvēka dvēseli, izveidojot mīļlietiņu un ieliekot daļu no savas dvēseles. Programmas ilgums ~30 min, cena atkarīga no izmantoto pakalpojumu daudzuma.

Svinības
Svinības
Kāzu programma jaunlaulātajiem, iespēja izīrēt telpas
Skaisti skati
Skaisti skati

Daugavas krasts labiekārtots atpūtai.

Sertifikāti

Logo Sertifikāta nosaukums Apraksts
Kultūra un vesture
Latviskais mantojums
01.11.2018

Par amatu prasmes – stikla pūšanas - tradīciju daudzināšanu

Stikla pūtējs Aleksandrs Logvins ir vienīgais šāda amata meistars ar 34 gadu ilgu pieredzi, kurš bez pārtraukuma ir darbojies, turpinot „Līvānu stikla” aizsāktās tradīcijas. Līvānu Mākslas un amatniecības centrā ir izveidota Latvijā vienīgā publiski pieejamā stikla pūšanas darbnīca, kur var aplūkot amatnieku darbībā. Centrā apskatāma uzņēmumam „Līvānu stikls” veltītā ekspozīcija.

Piederība zīmolam

Logo Zīmols Apraksts
Sudraba ceļasoma - Pieejams ratiņkrēslā, Pieejams viesiem ar pārvietošanās grūtībām, Pieejams viesiem ar nelielām pārvietošanās grūtībām

Visiem senioriem Latgales mākslas un amatniecības centra apskates cena EUR 1,50.