Nr 20372
Dzīvnieki, putni
Dzīvnieki, putni Latvija, Vidzeme, Amatas novads

Rakšu ZOO

„Rakšu” brīvdabas ZOO var redzēt vairāk kā 100 dzīvniekus – kamieļus, lamas, alpakas, Valē melnkakla kazas, Valē melndeguna aitas, Poitou ēzeļus un trusīšu ģimenes. Piedāvā veselīgo kamieļu piena pankūku degustāciju, pārgājienus ar lamām, izjādi ar kamieli, braucienu ēzeļa pajūgā, kā arī citas aktīvas izklaides. Maziem bērniem ir elektroauto parks, lielākiem - velokarti, ir arī spilvenbatuts un piknika vietas. Darbojas kafejnīca un suvenīru veikaliņš. 

Rakšos ir arī konceptviesnīca ar 12 dažādiem numuriņiem. Daļa no tiem iekārtoti marokāņu stilā, jo Maroka ir kamieļu dzimtene, savukārt daļa ir iekārtoti peruāņu stilā, jo Peru ir lamu un alpaku dzimtene. Katra numura interjers ir atšķirīgs. Viesnīca ir paredzēta tiem, kas vēlas pārnakšņot dabiskā  vidē un baudīt sajūtas, ko sniedz dabas un dzīvnieku klātbūtne. 

Bērniem un jauniešiem Attālums no valsts galvaspilsētas85 Sezona5-10 Apmeklējums iepriekš jāpiesaka Iespējams pasūtīt maltītes Pieņem individuālus apmeklētājus Piedāvā naktsmītni Pieņem tūristu grupas
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!