Nr 20559
Lauku gardumi
Lauku gardumi Latvija, Zemgale, Bauskas novads

Ezotērikas, Izglītības un atpūtas klubs "Lāde"

Ģimenes uzņēmums izveidots pirms vairāk kā 20 gadiem un ražo padomju laikā iecienītos kārumus – šokolādes desu „Saldā Brunete” un smilšu mīklas cepumus ar kondensētā piena pildījumu „Saldā pērle”, kas zināmi arī kā „”riekstiņi”. Saimnieki uzsāka ražošanu savā dzīvoklī Rīgā, taču šobrīd ražošanas telpas ierīkotas atjaunotā kādreizējā kultūras nama "Lāde" ēkā, kur šobrīd arī tiek piedāvātas ekskursijas.

Ekskursijas laikā viesi iepazīsies gan ar ražotni, gan padomju laika kultūras nama ēku un tās vēsturi, apskatīs padomju laika kino aparatūru, varēs fotografēties un noslēgumā nogaršos saldumus. Saldumu meistarklases programma iepriekš precizējama atkarībā no ražotnē veicamajiem darbiem – „Saldās brunetes” gatavošana vai fasēšana vai „riekstiņu” formēšana. 

Piedāvā arī telpas nomā gan līdz 30 personām, gan līdz 100 personām. Ir guļvietas uz matračiem 40 personām (padomju stilā).

Vietējais dzīvesveids Attālums no valsts galvaspilsētas67 Sezona1-12 Piedāvā naktsmītni Pieņem tūristu grupas Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
Telpas svinībām
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!
Tālr. + 371 26010779
Bauskas novads
Codes pagasts
Jauncode, Draudzības iela 1
Latvija