Nr 20064
Dzīvnieki, putni Lauku gardumi
Dzīvnieki, putni Latvija, Zemgale, Ozolnieku novads

Līcīši

Viena no pirmajām un lielākajām Latvijas kazkopības saimniecībām. Piedāvā gan ekskursijas, gan nakšņošanu glempinga mājiņā.

Iespēja apskatīt 100 kaziņas un āzīšus, redzēt, kur top, pagaršot, kā arī jo īpaši aicina ieplānot baudīšanai uz vietas un līdzņemšanai iegādāties kazas pienu, kefīru, cietos un mīkstos sierus un citu vietējo ekoloģisku produkciju!

Līcīši aicina ģimenes no Latvijas un visas pasaules pavadīt pie sevis ilgāku laiku, nakšņot mājīgā Glempinga mājiņā un noīrēt pirtiņu tieši Misas upes krastā! Šis piedāvājums ir taps sadarbībā ar sociālo uzņēmumu "Kultūras tūrisms". Nakšņojot pirmdienās vai ceturtdienās, var izbaudīt tajā pašā dienā gatavotu svaigu kazas piena produkciju!

Dzīvnieku vērošana Bērniem un jauniešiem Vēsturiskā mantojuma agrotūrisms Attālums no valsts galvaspilsētas34 Sezona1-12 Pieņem tūristu grupas Piedāvā naktsmītni Aizliegts ņemt līdzi mājdzīvniekus Pieņem individuālus apmeklētājus Apmeklējums iepriekš jāpiesaka
GrillsTelpas svinībāmPirts slotiņasTelšu vietasTelpas semināriemAizliegts smēķēt mājā Vietas atpūtai ar bērniemSēņošana un ogošanaGida pakalpojumiPiknika vieta Tuvākā dzelzceļa stacija 1.5kmTuvākā autobusa pietura1kmTuvākā sabiedriskās ēdināšanas vieta Tuvākā apdzīvotā vieta/pilsēta Saimnieki runā angliskiSaimnieki runā krieviskiCitas valodas
  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!