Nr 132
Brīvdienu māja
Brīvdienu māja Latvija, Kurzeme, Dienvidkurzemes novads

ŠĶIPERI

Kontaktinformācija

Niedols Māris
Tel: +371 26421276, 29125213
Nīcas pag., Nīcas nov.
Latvija
Ceļa apraksts ar auto
No Rīgas brauciet pa Rīgas- Liepājas šoseju (A9) cauri Liepājas pilsētai Klaipēdas virzienā līdz pagriezienam uz Jūrmalciemu. Pie norādes "Jūrmalciems" nogriezieties pa labi un ~ pēc 300m atkal nogriezieties pa labi, pēc ~ 600m ceļa kreisajā pusē būs norāde "Šķiperi".
Ceļa apraksts ar sabiedrisko transportu
Autobuss, vilciens Rīga- Liepāja. No Liepājas jābrauc ar N 909 autobusu Liepāja- Nīca, līdz pieturai Jūrmalciems. Sekojiet ceļa norādēm "Šķiperi", no šosejas jāiet aptuveni 1km.

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Labiekārtota brīvdienu māja netālu no jūras.  Pirmajā stāvā virtuve - ēdamistaba, pirts, labierīcības. Otrajā stāvā atsevišķa guļamistaba, halle ar TV. Blakus trīs brīvdienu mājas (Nr. 132, 182, 283).

N/A

Plaša brīvdienu māja Jaunciemā, meža ielokā netālu no jūras. 1 km attālumā no šosejas. Pirmajā stāvā viesistaba, vannas istaba, duša, wc, virtuve, maza istabiņa ar izvelkamo dīvānu un divas verandas. Otrajā stāvā - guļamistaba ar pāra gultu un guļamistaba ar divām vienguļamajām gultām, wc.

N/A

Netālu no jūras. Pirmajā stāvā kamīnistaba, virtuve, labierīcības. Otrajā stāvā divas guļamistabas. Blakus trīs brīvdienu mājas (132, 283, 413).

N/A

Netālu no jūras. Savdabīga ēka ar izbūvētu manteļskursteni. Otrajā stāvā guļamtelpa. Blakus divas brīvdienu mājas (Nr. 132, 182).