Nr 21074
Amatnieki
Amatnieki Latvija, Kurzeme, Engures novads

Pētera Tutāna pinēju darbnīca

Kontaktinformācija

  Apmeklējums iepriekš jāpiesaka!
Pēteris Tutāns
+371 26489881
"Kalndaķi"
Smārdes pagasts,
Engures novads,
Latvija

Saistītie objekti

Foto Nosaukums Apraksts
N/A

Viesu nams "Kalndaķi" atrodas Engures novadā un piedāvā nakšņošanu 5 komfortablos numuriņos. Četri no tiem ir vienistabas numuriņi, bet viens - ģimenes numuriņš ar divām istabām. Tāpat ir iespējams atpūsties pie dīķa, izbraukt ar laivu un pavadīt laiku pie ugunskura. Pieejama arī pirts un telts vietas, kā arī telpas pasākumu rīkošanai līdz 50 cilvēkiem.

Pilsētas bērniem ir iespēja iepazīt mājputnus: vistas, zosis, pīles, tītarus un strausus. Savukārt pinumu amata meistars Pēteris Tutāns būs priecīgs iepazīstināt ar savu nodarbi, iespējama arī meistarklase.Jūra atrodas 8 km attālumā no viesu nama. Blakus atrodas atpūtas bāze ''Milzkalns'' ar slēpošanas iespējām ziemā un veikbordu vasarā.

Svarīgi! Braucot uz viesu namu, navigācijā ir jāliek "Kalndaķi lodge".

Kalndaķu teritorijā atrodas arī trešā Ragnar Glamp viesnīca, kas ir premium viesnīcas tīkls, piedāvājot viesiem augsta komforta atpūtu, skaistākajās Latvijas vietās.Te pašā “kalna” galā viesi tiek uzņemti trīs Ragnar Glamp 2 tipu viesu mājās – viena ir atvērta tipa plānojuma atpūtas māja, kur ir iespēja baudīt brīvi stāvošas vannas privilēģijas, otras mājas tips paredz romantisku atpūtu mājā ar kamīnu, spa tipa lietus dušu un panorāmas skata logiem, kas paver skatu uz augsto priežu un egļu galotnēm. Te viesus uzņem visa gada garumā, mājas ir siltinātas, aprīkotas ar apsildāmajām grīdām un labiekārtotas, domājot par viesu komfortu. Katra māja ierīkota ar āra terasi, ļaujot viesiem izjust dabas tuvumu un gleznainās ainavas.

Rezervācijām un papildus informācijai: www.ragnarglamp.com, +371 26139985.